Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię informację:

Data publikacji: 22.09.2020 | Kategoria: Często zadawane pytania | RPLD110101IZ0010001/20 RPLD110103IZ0010001/20

Konkurs - Łódzkie budzi pozytywne emocje!

Wiemy, jak bardzo lubisz nasze konkursy fotograficzne, dlatego w tym roku przygotowaliśmy aż dwie edycje! Pierwsza potrwa do środy 23.09, natomiast druga od czwartku 24.09 do niedzieli 27.09.

Idź z duchem tegorocznego hasła konkursu „Łódzkie budzi pozytywne emocje" i pokaż nam jak zmiany w łódzkim, możliwe dzięki Funduszom Unijnym, wpłynęły na Ciebie lub Twoich bliskich. Do wygrania nagrody rzeczowe takie jak dron, smartwatch, kamerka sportowa, tablet lub wejściówka na koncert O.S.T.R.!

Stawiamy na emocje i czekamy na Twoją prace, którą możesz wysyłać za pomocą poniższego formularza!

Formularz zgłoszeniowy do konkursu "Łódzkie budzi pozytywne emocje"

Aby wziąć udział w Konkursie należy przesłać wypełniony Formularz.

Jedno zgłoszenie może dotyczyć wyłącznie jednego zdjęcia lub filmiku.

Regulamin konkursu

limit rozmiaru dla każdego pliku to 250 MB
  captcha
  Przeładuj

  Quiz na facebookowym profilu „Zmieniamy Łódzkie"

  W każdym z naszych quizów wygrywa aż 6 najszybszych osób! Posty konkursowe będą pojawiać się codziennie o godzinie 20:00, od soboty 19.09 do piątku 25.09 na naszym profilu „Zmieniamy Łódzkie". Zabawa polega na udzieleniu poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe, zadane w poście.

  Konkursy w lokalnych rozgłośniach radiowych i portalach internetowych

  O wspaniałe nagrody możesz powalczyć również w świecie offline. Jeśli większość swojego czasu spędzasz np. w samochodzie, szukaj nas na antenie lokalnych rozgłośni radiowych. A jeśli czujesz internetowy niedosyt, okazji do zabawy nie zabraknie też w portalach, które dobrze znasz! Lista partnerów dostępna w regulaminie.

  Regulaminy konkursu fotograficznego, quizu, w portalach oraz rozgłośniach radiowych.

  Data publikacji: 21.09.2020 | Kategoria: SLIDER

  Powiększanie strony w przeglądarkach jest możliwe na dwa sposoby:

  1. po wciśnięciu na klawiaturze jednocześnie przycisków „CTRL” oraz „+” (przeglądarki: Internet Explorer, Chrome, Firefox, Safari, Opera),
  2. dzięki zmianie w ustawieniach przeglądarek:
   - Internet Explorer (wersja 11): klikamy w menu na „Widok”, a następnie „Powiększenie”. Rozwinie się lista, gdzie mamy do wyboru różne powiększenia.
   - Chrome (wersja 42): klikamy w menu (prawy górny róg – trzy poziomie paski) na „Ustawienia” lub wklejamy do przeglądarki adres „chrome://settings/”. Następnie klikamy w link „Pokaż ustawienia zaawansowane...”. Szukamy nagłówka "Treści internetowe", pod nim jest możliwość powiększania czcionki i strony.
   - Firefox (wersja 37): klikamy w menu na „Widok”, a następnie „Powiększenie”. Rozwinie się lista, gdzie mamy do wyboru różne powiększenia.
   - Safari (wersja 5): klikamy w menu na „Widok”, a następnie „Powiększ”.
   - Opera (wersja 22): klikamy na „Opera” (w lewym górnym rogu) na „Ustawienia” lub wklejamy do przeglądarki adres „opera://settings”. Następnie klikamy w link „Witryny”. Szukamy nagłówka "Wyświetlanie", pod nim jest możliwość powiększania czcionki i strony.

  Pomniejszanie strony w przeglądarkach jest możliwe na dwa sposoby:

  1. po wciśnięciu na klawiaturze jednocześnie przycisków „CTRL”oraz „-” (przeglądarki: Internet Explorer, Chrome, Firefox, Safari, Opera);
  2. dzięki zmianie w ustawieniach przeglądarek:
   - Internet Explorer (wersja 11): klikamy w menu na „Widok”, a następnie „Powiększenie”. Rozwinie się lista, gdzie mamy do wyboru różne pomniejszenia.
   - Chrome (wersja 42): klikamy w menu (prawy górny róg – trzy poziomie paski) na „Ustawienia” lub wklejamy do przeglądarki adres „chrome://settings/”. Następnie klikamy w link „Pokaż ustawienia zaawansowane...”. Szukamy nagłówka "Treści internetowe", pod nim jest możliwość pomniejszania czcionki i strony.
   - Firefox (wersja 37): klikamy w menu na „Widok”, a następnie „Powiększenie”. Rozwinie się lista, gdzie mamy do wyboru różne pomniejszenia.
   - Safari (wersja 5): klikamy w menu na „Widok”, a następnie „Zmniejsz”.
   - Opera (wersja 22): klikamy na „Opera” (w lewym górnym rogu) na „Ustawienia” lub wklejamy do przeglądarki adres „opera://settings”. Następnie klikamy w link „Witryny”. Szukamy nagłówka „Wyświetlanie”, pod nim jest możliwość powiększania czcionki i strony.

  Domyślny rozmiar strony w przeglądarkach, jego ustawienie jest możliwe na dwa sposoby:

  1. po wciśnięciu na klawiaturze jednocześnie przycisków „CTRL”oraz „0” (przeglądarki: Internet Explorer, Chrome, Firefox, Safari, Opera);
  2. dzięki zmianie w ustawieniach przeglądarki:
   - Internet Explorer (wersja 11): klikamy w menu na „Widok”, a następnie „Powiększenie”. Rozwinie się lista, gdzie zaznaczamy „100%”.
   - Chrome (wersja 42): klikamy w menu (prawy górny róg – trzy poziomie paski) na „Ustawienia” lub wklejamy do przeglądarki adres „chrome://settings/”. Następnie klikamy w link „Pokaż ustawienia zaawansowane...”. Szukamy nagłówka "Treści internetowe", wybieramy w „Rozmiar czcionki” opcję „Średni”, a w „Powiększanie strony” opcję „100%”.
   - Firefox (wersja 37): klikamy w menu na „Widok”, a następnie „Rozmiar pierwotny”.
   - Safari (wersja 5): klikamy w menu na „Widok”, a następnie „Wielkość rzeczywista”.
   - Opera (wersja 22): klikamy na „Opera” (w lewym górnym rogu) na „Ustawienia” lub wklejamy do przeglądarki adres „opera://settings”. Następnie klikamy w link „Witryny”. Szukamy nagłówka "Wyświetlanie", wybieramy w „Rozmiar czcionki” opcję „Średni”, a w „Powiększanie strony” opcję „100%”.

   

  Data publikacji: 16.09.2020 | Kategoria: Artykuły
  Strona 1 z 291
   
  Top