Partnerstwo Publiczno-Prywatne

 

Konferencja 5xP: Partnerstwo Publiczno-Prywatne i Pomoc Publiczna

Mając na uwadze istotną i perspektywiczną rolę realizacji projektów w modelu partnerstwa publiczno-prywatnego oraz dostrzegając wpływ przepisów dotyczących pomocy publicznej dla rozwoju regionu, Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień serdecznie zaprasza do udziału w konferencji poświęconej ww. tematyce. Spotkanie odbędzie się w dniach 26–27 marca 2018 r. w Łodzi i jest adresowane do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, ich spółek komunalnych oraz instytucji budżetowych.

Pierwszy dzień konferencji poświęcony będzie tematyce partnerstwa publiczno-prywatnego. Spotkanie posłuży do przedstawienia dobrych praktyk i ciekawych przykładów stosowania modelu PPP w zakresie efektywności energetycznej, modernizacji oświetlenia, inwestycji drogowych, obiektów kubaturowych oraz inwestycji rekreacyjno-sportowych. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele samorządów, doradcy oraz inwestorzy prywatni, który podzielą się swoimi doświadczeniami oraz przedstawią rekomendacje mające na celu sprawniejszą realizację projektów PPP w przyszłości.

Drugi dzień będzie dedykowany zagadnieniom z obszaru stosowania konstrukcji powierzeniowej w finansowaniu usług publicznych na przykładzie publicznego kolejowego transportu zbiorowego oraz rewitalizacji. Zaproszeni do współpracy eksperci zaprezentują możliwości i zasady finansowania usług powierzonych. Seminarium zakończy dyskusja nt. szans i zagrożeń stosowania modelu powierzenia.

pdfProgram konferencji11.46 MB

Formularz zgłoszeniowy znajduje się poniżej. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.

Konferencja 5xP

Dane kontaktowe
Wybierz konferencje, w których chcesz wziąć udział.

 

Partnerzy

logo comper 1 1 trans rgb

MIR

Kancelaria C i K2

 

 DSDIK Wroclaw 

Zabki

pheno2

ENGIE2

philips

SIEMENS

warbud2

PPPAkademia

Logo BGK

 

 

giełda pomysłówGiełda pomysłów - kliknij

  

 

Aktualności

Podręcznik Partnerstwo Publiczno-Prywatne

Artykuły powiązane


Top