PIFE przypomina

 

PIFE przypomina, to usługa, która pozwala nam na bieżąco informować naszych klientów o ogłaszanych naborach wniosków w ramach konkursów, które ich interesują. Dzięki tej usłudze możemy wpisać Państwa dane kontaktowe do prowadzonego przez Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich (PIFE) rejestru wraz z określeniem działań i programów, z których moglibyście skorzystać. Po ogłoszeniu konkursu poinformujemy Państwa o możliwości złożenia wniosku o dofinansowanie planowanego projektu. Będziemy również przesyłać Państwu informację o terminach realizowanych przez nas działań takich jak: spotkania informacyjne i szkolenia prowadzone w formie stacjonarnej lub online, Mobilne Punkty Informacyjne (MPI), czy całodzienne dyżury MPI.

Zachęcamy zatem do kontaktu z Punktami Informacyjnymi Funduszy Europejskich w województwie łódzkim i skorzystania z naszych usług.

Możecie Państwo również przekazać nam swoje dane kontaktowe za pośrednictwem tej witryny i wtedy to my skontaktujemy się z Wami. Aby to zrobić należy wypełnić poniższe pola.

Klauzula informacyjna art. 13 RODO

 

PIFE przypomina


Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola.
Wysyłając ten formularz, akceptujesz naszą Politykę prywatności.

 

Informujemy, że Administratorem Państwa danych jest Zarząd Województwa Łódzkiego, al. Piłsudskiego 8, 90-051 Łódź. Państwa dane przetwarzane będą w celu wpisania do prowadzonego przez Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w województwie łódzkim Rejestru Prowadzenia Klienta. W stosunku do danych przetwarzanych na podstawie zgody macie Państwo prawo do jej wycofania w dowolnym momencie.

 Projekt finansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020 oraz budżetu państwa.

zestawienie znakow2

 
Top