Zmiany na liście projektów wybranych do dofinansowania - technologie informacyjno-komunikacyjne (w zakresie typu projektów: rozwój e-zdrowia)

Data publikacji: 17.05.2018 r.

W związku ze zwiększeniem alokacji dla przedmiotowego naboru podjęliśmy decyzję o dofinansowaniu projektu złożonego przez Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Łodzi, który znajdował się dotychczas na pierwszym miejscu listy rezerwowej. 

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi nie wyraził zgody na obniżenie poziomu dofinansowania dla swojego projektu, znajdującego się na drugim miejscu listy rezerowej i zrezygnował z realizacji projektu.

Ze względu na zaistniałą sytuację zapadła decyzja o dofinansowaniu projektu złożonego przez Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi, znajdującego się do tej pory na trzecim miejscu listy rezerwowej.

Tym samym dofinansowanie otrzymały wszystkiei projekty ocenione pozytywnie w ramach konkursu dotyczącego technologii informacyjno-komunikacyjnych (w zakresie typu projektów: rozwój e-zdrowia).

pdfLista projektów wybranych do dofinansowania141.62 KB

Artykuły powiązane

 
Top