Jesteś dziennikarzem? Informujesz o ważnych lokalnych sprawach? To konkurs dla Ciebie! Opowiedz historię ciekawego projektu i wygraj atrakcyjne nagrody.

Data publikacji: 21.04.2017 r.

Konkurs „Prosto do Funduszy Europejskich” adresowany jest do dziennikarzy wszystkich lokalnych mediów: prasy, radia, telewizji i portali internetowych.  Tematyka materiałów ma promować ogólnopolską akcję „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”, które odbędą  18 - 21 maja 2017 roku. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej akcji „Dni Otwarte Funduszy Europejskich".

Dla kogo?

W konkursie mogą wziąć udział  wydawcy, redaktorzy naczelni, dziennikarze i współpracownicy mediów lokalnych (prasy, radia, telewizji oraz lokalnych portali internetowych). Zasięg medium to minimum jedna gmina, ale nie większy niż jedno województwo.

Co musisz zrobić?

Przygotuj cykl minimum trzech artykułów prasowych, audycji radiowych lub telewizyjnych lub trzech materiałów zamieszczonych na stronie internetowej. Powinny one pokazywać historie osób zaangażowanych w konkretne przedsięwzięcia lub przedstawiać projekty, które biorą udział w DOFE. Czekamy na  historie osób lub relację z majowych wydarzeń. Opublikuj lub wyemituj cykl minimum trzech materiałów w terminie od 24 kwietnia do 31 maja. Wypełnij zgłoszenie i prześlij je do nas z załącznikami. Spośród nadesłanych prac wyłonimy laureatów regionalnych.

Atrakcyjne nagrody czekają!

Jest o co powalczyć. Nagrody będą  przyznane na poziomie regionalnym i krajowym. W  każdym regionie można wygrać nagrodę pieniężną dla dziennikarza
w wysokości  6 tys. zł i dodatkowo dla redakcji 2 tys. zł.
Najlepsi z najlepszych wezmą udział w konkursie ogólnopolskim. Trzy pierwsze miejsca nagrodzimy nagrodami rzeczowymi o wartości 15 tys. zł, 10 tys. zł i 5 tys. złotych. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 15 czerwca.
Szczegółowe informacje o konkursie wraz z regulaminem oraz formularzem zgłoszeniowym dostępne są na stronie internetowej „Dni Otwarte Funduszy Europejskich"

Partnerem konkursu jest Stowarzyszenie Gazet Lokalnych i Stowarzyszenie „Polskie Telewizje Lokalne i Regionalne”.

 
Top