Do zobaczenia i usłyszenia na Rynku Trybunalskim

Data publikacji: 15.05.2017 r.
Do zobaczenia i usłyszenia na Rynku Trybunalskim

W czasie gdy w całym województwie łódzkim w najbliższy weekend projektodawcy będą zachęcać do odwiedzenia swoich instytucji wspartych Funduszami Europejskimi, my będziemy na Was czekać w trzech miastach regionu ze specjalnymi atrakcjami kulturalno-sportowymi. 19 maja zapraszamy do Piotrkowa Trybunalskiego.

CO ZAPLANOWALIŚMY?

Już o godzinie 13 grupa entuzjastów z aparatami w dłoniach będzie zgłębiać tajniki fotografii architektury. W ich obiektywach znajdą się obiekty zrewitalizowane dzięki Funduszom – między innymi Wieża Ciśnień oraz Centrum Idei „Ku Demokracji”. Wiedzę przekazywać im będzie Adrian Górski z facebookowego profilu „Beautiful Łódź”.

Uroczyste otwarcie wydarzenia nastąpi natomiast o godzinie 16 na Rynku Trybunalskim. Zaraz po nim koszykarki z drużyny Widzewa Łódź zaproszą do rozegrania z nimi wspólnego meczu w samym sercu Piotrkowa. Oprócz tego, na scenie będą prezentować się beneficjenci, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach związanych z realizacją dofinansowanych projektów, lokalne grupy wokalne i taneczne oraz zwycięzcy konkursu „Mam oko na Projekt 2017”. Sprawdzimy także Waszą wiedzę z zakresu Unii Europejskiej (na najlepszych będą czekały nagrody!) i zaprosimy do pokojów zagadek rozstawionych w pobliżu sceny.

GWIAZDORSKIE ZAKOŃCZENIE

Wieczór zakończymy muzycznie. Wystąpi Aleksander Martinez, finalista popularnego programu „Mam Talent”. Tuż po nim zaśpiewa Kasia Stankiewicz z zespołem Varius Manx. Ostatnim punktem spotkania będzie efektowny pokaz laserowy.

Nie może Was tam zabraknąć!

 
Top