Warto OTWORZYĆ DRZWI!

Data publikacji: 07.04.2017 r.
Warto OTWORZYĆ DRZWI!

Między 18 a 21 maja odbędzie się największe ogólnopolskie wydarzenie promujące Fundusze Europejskie. Czy wiesz dlaczego, Drogi Beneficjencie, powinieneś wziąć w nim udział?

Zbliżająca się wielkimi krokami akcja Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2017 jest już czwartą odsłoną tego wydarzenia. Chodzi w niej o to, aby udostępnić szerokiemu gronu zainteresowanych projekty zrealizowane przy udziale środków unijnych.

Celem jest promocja efektów realizacji Funduszy Europejskich między innymi w województwie łódzkim, jak również inspirowanie innych do sięgania po nie. Ale to nie wszystko. Otwarcie projektu przyniesie Ci wiele indywidualnych korzyści.

PO PIERWSZE – POCHWAL SIĘ SWOIM SUKCESEM

Wiele godzin spędzonych nad wnioskiem o dofinansowanie. Stres, w czasie gdy Instytucja Organizująca Konkurs oceniała go. Wyczekana umowa, potem cokwartalne wnioski o płatność i ewentualna kontrola – oczywiście zakończona bez zastrzeżeń ;) Cały ten wysiłek jest już szczęśliwie za Tobą? Czy nie warto zatem, aby inni go zobaczyli i docenili? Skorzystaj z okazji, by sąsiedzi, znajomi, mieszkańcy okolicznych miejscowości poznali założenia i efekty Twojego przedsięwzięcia. Pokaż się od najlepszej strony, uświadamiając innym swoją pomysłowość i zaradność. Potraktuj uczestnictwo w Dniach Otwartych wręcz jak inwestycję i okazję do nawiązania kontaktu z nowym partnerem albo klientem.

PO DRUGIE – SKORZYSTAJ Z RZETELNEGO WSPARCIA

Świętuj sukces z innymi Beneficjentami w radosnej, wiosennej atmosferze. Zorganizuj piknik albo loterię fantową. Wpuść na zaplecze przybyłych gości – to nic nie kosztuje, a na pewno zachwyci możliwością zobaczenia miejsc niedostępnych na co dzień! 

Wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie dniotwarte.eu dołączasz do wiarygodnej kampanii publicznej, dając sobie szansę na bezpłatne skorzystanie z profesjonalnej promocji w telewizji, radiu i w Internecie. Możesz otrzymać od nas także pakiet darmowych materiałów promocyjnych i pomoc w opracowaniu koncepcji swojego wydarzenia.

Profesjonalizm i atrakcyjność Dni Otwartych dostrzegła sama Komisja Europejska, przyznając ubiegłorocznej edycji główną nagrodę w konkursie European Public Communication Award na najlepszą europejską kampanię publiczną w 2016 roku.

PO TRZECIE – WYRÓŻNIJ SIĘ!

Czy wiesz, że na terenie województwa łódzkiego podpisano już ponad 15 tys. umów na dofinasowanie projektów? Bardzo byśmy chcieli, aby co roku każdy projektodawca chciał i miał szansę zaprezentować się podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Póki jednak tak się nie dzieje, każdy prezentujący się projekt dzięki przygotowanym atrakcjom ma szansę na dłużej utrwalić się w pamięci odwiedzających, z pewnością pozytywnie wpływając na jego odbiór także w przyszłości.

Zaprezentuj się jako lider zmian, któremu warto zaufać.

Masz pytania? Skontaktuj się z Wydziałem Komunikacji Funduszy Europejskich – tel. 42 663 32 85, e-mail agnieszka.mikolajczyk@lodzkiepl lub promocja.rpo@lodzkie.pl.

 
Top