Webinarium pn. „Odnawialne źródła energii dla Łódzkiego”

×

Błąd

Nie masz uprawnień, by zobaczyć tę część witryny.
Data publikacji: 23.08.2023 r.

Informacje o webinarium

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pn. „Odnawialne źródła energii dla Łódzkiego”. Celem webinarium jest omówienie założeń konkursu w ramach Działania FELD.02.05 Odnawialne źródła energii, programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.

Najbliższe webinarium odbędzie się w formule online w terminie 13 września 2023 roku w godz. 10:00 – 12:00 (rekrutacja do 08.09.2023 r.) organizator: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu.

W przypadku chęci wzięcia udziału w webinarium prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego wraz z niniejszą informacją pod przyciskiem „Weź udział”. Informujemy o możliwości zapewnienia tłumacza języka migowego podczas webinarium lub innej potrzeby, którą wystarczy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w webinarium decydować będzie kolejność zgłoszeń. Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w webinarium. W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem.

Dla kogo

Webinarium skierowane jest do wszystkich zainteresowanych tematyką spotkania.

Program webinarium

 1. Wprowadzenie do webinarium.
 2. Źródła informacji o Funduszach Europejskich.
 3. Omówienie założeń ogłoszonego naboru wniosków w ramach Działania FELD.02.05 Odnawialne źródła energii, programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027:
  • przedmiot naboru;
  • podmioty uprawnione;
  • termin i miejsce składania wniosków;
  • ocena formalna i merytoryczna projektu.
 4. Jak poprawnie przygotować wniosek o dofinansowanie za pomocą aplikacji WOD2021? – panel z udziałem pracowników Departamentu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2027 Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.
 5. Pytania i odpowiedzi – panel z udziałem pracowników Departamentu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2027 Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

Organizator webinarium

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu
ul. Rynek 13
98-200 Sieradz
Tel.: 43 678 40 80; 43 822 89 25
e-mail: PIFE.Sieradz@lodzkie.pl

Jeśli zmieniłeś/aś zdanie i nie weźmiesz udziału w naszym wydarzeniu, prosimy poinformuj nas.

Klauzula informacyjna RODO

Klauzula Informacyjna Ministra Funduszy i Polityki Regionalnej

Dane osobowe przetwarzane przy użyciu komunikatora Cisco Webex Meetings mogą być dostępne dla administratora tego narzędzia, który jako dostawca narzędzi umożliwiający organizację spotkań online może przetwarzać dane we własnych celach i w oparciu o inne podstawy prawne zgodnie z polityką prywatności dostępną na stronie internetowej Cisco.
Dane osobowe przetwarzane przy użyciu komunikatora mogą być przekazywane do państw trzecich, zgodnie z polityką prywatności dostawcy narzędzia wskazanej powyżej.

 

 

Weź udział w szkoleniu

Wybierz organizatora szkolenia:

Dodatkowe informacje

 • Mapa:

 • Umowa jest obowiązkowa: Nie
 • Status: Aktualne
 • Data: 2023-09-13
 • Miejsce: Sieradz
 • Temat: Jak uzyskać dofinansowanie?
 • Kim jestem: Przedsiębiorca, Osoba fizyczna, Organizacja pozarządowa, Instytucja

zestawienie znakow2

 
Top