Zapytaj o Partnerstwo Publiczno-Prywatne!

Data publikacji: 18.01.2022 r.

Ministerstwo Finansów i Polityki Regionalnej, jednostka centralna ds. Partnerstwa Publiczno-Prywatnego (PPP) dąży do upowszechniania i rozwoju tej formy realizacji zadań publicznych, która pozwala na wykorzystanie kapitału, wiedzy i doświadczenia przedsiębiorców w realizacji i finansowaniu inwestycji, jednocześnie dostarczając wysokiej jakości usługi publiczne.
W związku z tym przypominamy, że już od początku stycznia 2022 roku, w Głównym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Łodzi, przy ul. Moniuszki 7/9 dostępni są do Państwa dyspozycji konsultanci, którzy wyjaśnią czym jest PPP i jakie daje korzyści. Przeanalizują także wstępnie możliwości realizacji projektu w tej formule oraz wskażą programy operacyjne, które pozwolą włączyć do projektu finansowanie z Funduszy Europejskich.
Konsultanci ds. PPP będą świadczyli wsparcie zarówno w siedzibach PIFE, jak również poza nimi - w formie warsztatów, szkoleń, spotkań indywidualnych z promotorami projektów, a także mailowo i telefonicznie.
Dzięki temu możliwe będzie zapewnienie wsparcia realizacji tego typu przedsięwzięć, zwłaszcza dla jednostek samorządu terytorialnego.

 

 
Top