Z Funduszami Europejskimi dbamy o zdrowie mężczyzn!

Data publikacji: 07.11.2023 r.

BLOG NAGLOWEK 07 11 2023
Z Funduszami Europejskimi dbamy o zdrowie mężczyzn!

 

 

W dbaniu o zdrowie bardzo ważna jest profilaktyka, bo w końcu lepiej zapobiegać niż leczyć. W tym celu, w Wojewódzkim Wielospecjalistycznym Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi organizuje się badania prostaty. Z tej możliwości mogą skorzystać wszyscy panowie powyżej 18. roku życia. W ramach badania będą wykonywane oznaczenie poziomu markera prostaty PSA oraz USG gruczołu krokowego.

Wchodzimy w movember z Funduszami Europejskimi

Szpital organizuje badania w ramach corocznej akcji moveber, której celem jest podniesienie świadomości społecznej na temat problemów zdrowotnych mężczyzn. W tym celu promuje się zapuszczanie przez panów… wąsów! To symbol akcji. Movemeber z roku na rok staje się coraz bardziej popularny na całym świecie. W Polsce coraz więcej organizacji, w tym placówek medycznych, dołącza do kampanii, organizując przy tym liczne darmowe badania, dokładnie tak jak ma to miejsce w Wojewódzkim Wielospecjalistycznym Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.

Fundusze Europejskie wspierają ochronę zdrowia w Łódzkiem

Badania prostaty zostały zorganizowane w ramach projektu dotyczącego rozbudowy Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi sfinansowanego z Funduszy Europejskich. Celem tego działania było poprawienie jakości oraz zwiększenie dostępności do świadczeń medycznych, z których teraz mogą korzystać mieszkańcy województwa łódzkiego.

Zapraszamy do skorzystania z darmowych badań.

Aby się umówić, wystarczy zadzwonić pod numer tel.:

Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi

tel.506 584 975

Telefon jest czynny w każdy wtorek i czwartek w godz.: 8:00-11:00.

 

Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:

  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
  • instagram

 

 

ciag feprreg rrp wl ueefsi 01

 Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego

 

 
Top