Fundusze Europejskie wspierają rodziny – zobacz sam jak!

Data publikacji: 03.11.2023 r.

BLOG NAGLOWEK 06 11 1
Fundusze Europejskie wspierają rodziny – zobacz sam jak!

 

 

W Łódzkiem Fundusze Europejskie inwestuje się w wiele obszarów, by kompleksowo czynić nasz region doskonałym do życia. Z dotacji wspiera się też oczywiście rodziny województwa łódzkiego. Jak? Tego dowiedzieć możecie się podczas seminarium „W rodzinie siła. Jak wykorzystać Fundusze Europejskie na wsparcie rodzin w województwie łódzkim”, które odbędzie się 9 listopada 2023 roku w Instytucie Europejskim w Łodzi. To okazja, by zobaczyć, jak mądrze Fundusze Europejskie pomagają mieszkańcom regionu w rozkwicie.

 

Program seminarium

Podczas naszego seminarium dowiecie się:

  • jak pozyskać Fundusze Europejskie na działania wspierające rodziny,
  • jakie potrzeby mają współczesne rodziny,
  • jak pomóc dzieciom i rodzicom w trudnych chwilach,
  • w jaki sposób reagować w sytuacji kryzysowej.

Poprowadzona zostanie też dyskusja o dobrych praktykach pomagania rodzinom pozostającym w kryzysie. To wiedza przeznaczona zarówno dla organizacji pomocowych, jak i każdej osoby zainteresowanej tematyką seminarium. Dzięki wiadomościom, jakie zostaną przedstawione na spotkaniu, bez problemu dowiecie się, jak reagować i wspierać rodziny pozostające w trudnej sytuacji.

Jak można uczestniczyć w spotkaniu?

W spotkaniu będzie można wziąć udział zarówno sprzed ekranu swojego komputera, jak i stacjonarnie, na miejscu, w Instytucje Europejskim w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 262/264. By uczestniczyć w spotkaniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej: https://funduszeue.lodzkie.pl/events/seminarium-pn-w-rodzinie-sila-jak-wykorzystac-fundusze-europejskie-na-wsparcie-rodzin-w

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami programu i dołączenia do seminarium już 9 listopada w godzinach 10:00-14:00.

Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:

  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
  • instagram

 

 

ciag feprreg rrp wl ueefsi 01

 Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego

 

 
Top