Jak promować projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich?

Data publikacji: 11.10.2023 r.

Blog 25 09 2 1
Promocja projektu - jak robić to dobrze?

 

Informowanie i promowanie dofinansowanego projektu to jeden z kluczowych obowiązków każdego beneficjenta Funduszy Europejskich. Beneficjent powinien informować o uzyskaniu wsparcia zgodnie z ustalonymi wytycznymi. Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie organizuje pod koniec października webinarium, którego celem będzie zapoznanie uczestników z zagadnieniami dotyczącymi promocji projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej 2021-2027.

Dla kogo?

Webinarium jest przeznaczone dla aktualnych i przyszłych beneficjentów Funduszy Europejskich z województwa łódzkiego zainteresowanych działaniami informacyjnymi i promocyjnymi w procesie realizacji projektów w perspektywie finansowej 2021-2027. Zgodnie z prawem beneficjenci, którzy nie wypełnią swoich obowiązków informacyjnych i promocyjnych mogą zostać obciążeni pomniejszeniem do 3% otrzymanego wsparcia. Jest to bardzo ważny temat. Wydajemy przecież wspólne pieniądze i każdy Europejczyk ma prawo wiedzieć, na co zostały przeznaczone. 

Program webinarium

Podczas spotkania zostaną wyjaśnione zasady promowania swoich projektów i informowania o współfinansowaniu oraz zaprezentowane źródła informacji o Funduszach Europejskich. Prowadzący spotkanie przekaże informacje dotyczące norm prawnych, obowiązków beneficjentów oraz tożsamości wizualnej, czyli motywu marki. Uczestnicy webinarium uzyskają również informacje o stosowaniu znaków graficznych oraz o obowiązkowych wzorach materiałów informacyjnych. Webinarium zakończy się panelem pytań i odpowiedzi z udziałem przedstawiciela Departamentu Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

Webinarium – jak się zapisać

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie organizuje spotkanie 31 października 2023 roku w godz. 10.00 – 11.30. Aby zapisać się na webinarium, należy ze strony rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife wybrać odpowiednie szkolenie oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy. Dane, które należy obowiązkowo podać, to imię i nazwisko oraz adres e-mail. Ponadto konieczne jest zapoznanie się z klauzulą informacyjną art. 13 RODO. Termin przyjmowania zgłoszeń do udziału w webinarium upływa 26 października 2023 r.

 

 Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:

  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
  • instagram

 

 

ciag feprreg rrp wl ueefsi 01

 Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego

 

 
Top