WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY ORGANIZUJE KONKURS DLA ASPIRUJĄCYCH MŁODYCH PRZEDSIĘBIORCÓW

Data publikacji: 21.10.2022 r.

BLOG NAGLOWEK 21 10 2022 1
WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY ORGANIZUJE KONKURS DLA ASPIRUJĄCYCH MŁODYCH PRZEDSIĘBIORCÓW

 

Do 31 października można nadsyłać zgłoszenia w konkursie skierowanym do aspirujących młodych przedsiębiorców. Konkurs jest organizowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi. W ramach pracy konkursowej należy udzielić odpowiedzi na pytanie: „Wyobraź sobie, że dostajesz 40 tys. złotych dotacji na założenie własnej firmy. Opisz jak widzisz siebie jako przedsiębiorcę za 5 lat”. Nagrodzone zostaną najbardziej kreatywne odpowiedzi.

Konkurs jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Jak wziąć udział w konkursie?

W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby w wieku od 18 do 29 roku życia, które uczą się, pracują lub mieszkają na terenie województwa łódzkiego. Aby przystąpić do konkursu, wystarczy wypełnić formularz konkursowy: https://bityl.co/F8gc i wysłać go na adres: power@wup.lodz.pl do 31 października. Samo zadanie konkursowe powinno mieć formę wypowiedzi pisemnej (maksymalnie 650 znaków ze spacjami) na temat “Wyobraź sobie, że dostajesz 40 tys. złotych dotacji na założenie własnej firmy. Opisz jak widzisz siebie jako przedsiębiorcę za 5 lat”. Szczegóły konkursu można znaleźć w regulaminie: https://bityl.co/F8gf

Weź udział i wygrywaj!

W konkursie można wygrać nagrodę pieniężną o wartości 1000 złotych, którą przyzna Kapituła Konkursowa. Kolejną nagrodą, o wartości 500 złotych, jest Nagroda Publiczności, której zwycięzca zostanie wyłoniony w trakcie zbierania lajków na facebookowym fanpage’u Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Najbardziej kreatywne prace konkursowe zostaną opublikowane na profilu WUP na Facebooku w dniach od 2 do 6 listopada 2022 roku. Wtedy również będzie trwać zbieranie lajków w ramach Nagrody Publiczności.

Rozstrzygnięcie konkursu jest planowane do dnia 8 listopada 2022 roku, a wyniki zostaną ogłoszone za pośrednictwem posta opublikowanego na facebookowym fanpage’u Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Zatem jeśli wiążesz karierę zawodową z założeniem własnej firmy w Łódzkiem, lub chcesz zostać przedsiębiorcą i zrealizować swoje marzenie, to koniecznie odpowiedz na pytanie konkursowe i daj sobie szansę na wygraną! 

 

 Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:

  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
  • instagram

 

 

ciag feprreg rrp wl ueefsi 01

 Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego

 

 
Top