Konkurs „Atrakcyjne Łódzkie dzięki Funduszom Europejskim II”

Data publikacji: 23.09.2022 r.

BLOG NAGLOWEK 23 09 2022
Konkurs „Atrakcyjne Łódzkie dzięki Funduszom Europejskim II”

 

Trwa nabór prac w ramach realizowanego przez Województwo Łódzkie konkursu pod nazwą „Atrakcyjne łódzkie dzięki Funduszom Europejskim II”. Odpowiedz na jedno bardzo ważne pytanie: „Jak Twoje przedsiębiorstwo/miejsce pracy zmieniło się dzięki Funduszom Europejskim?” i wygraj atrakcyjne nagrody.

Jak Twoje przedsiębiorstwo/miejsce pracy zmieniło się dzięki Funduszom Europejskim

Miejsce pierwsze premiowane jest trzema biletami na basen w Kompleksie Basenów Termalnych w Uniejowie. Dodatkowo laureat pierwszego miejsca otrzyma pakiet sadzonek drzew i krzewów przekazanych przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego. Nagroda za miejsce drugie to Voucher do strefy basenowej w Poddębickich Termach. Zdobywca miejsca trzeciego otrzyma bilet rodzinny do Zoo Safari w Borysewie. Dodatkowo organizator przewiduje trzy wyróżnienia. Pierwsze wyróżnienie gwarantuje również trzy bilety na basen w Uniejowskich Termach, zaś drugie wyróżnienie to bilety do Tkalni zagadek w Łodzi. Nagrodą za trzecie wyróżnienie jest pakiet czterech biletów do Centrum Nauki i Techniki w EC1 w Łodzi.

Jak wziąć udział w konkursie?

Konkurs ma formę otwartą i aby wziąć w nim udział należy poprzez formularz na stronie www.rpo.lodzkie.pl przesłać w formie elektronicznej Pracę Konkursową. Do wyboru, jak ma wyglądać nasza praca mamy trzy możliwości: grafika, fotografia oraz krótki film. W treści swojej pracy musimy zawrzeć informację: „Jak Twoje przedsiębiorstwo/miejsce pracy zmieniło się dzięki Funduszom Europejskim?”. Dodatkowo trzeba podać nazwę i adres Twojego przedsiębiorstwa lub miejsca pracy, z którą jesteś związany. I co najważniejsze przedstawić to wszystko w sposób kreatywny za pomocą jednej z trzech możliwości – grafika, zdjęcie, film.

Grafika, zdjęcie czy film?

Ważne, aby przesłana praca, jeśli będzie w formie graficznej była w formacie jpg, png lub pdf. W przypadku fotografii sugerowany format zdjęcia to jpg, png lub pdf. Jeśli to będzie film to powinien mieć maksymalną wielkość 100MB i trwać nie więcej niż 60 sekund. Ważne też, aby był w jednym ze wskazanych formatów: MP4, MOV, WMV, AVI.

Prace można nadsyłać do końca dnia 28.09.2022 r. W organizowanym konkursie jeden uczestnik może wysłać tylko jeden imienny formularz z dołączoną Pracą Konkursową. Laureatów konkursu wybierze Komisja, w skład, której wchodzą przedstawiciele Departamentu Polityki Regionalnej. Prace konkursowe będą oceniane według następujących kryteriów:

  1. a) Praca opisowa (uzasadnienie) „Jak Twoje przedsiębiorstwo/ miejsce pracy zmieniło się dzięki Funduszom Europejskim?”. Za to kryterium można uzyskać od 0 do 10 pkt.
  2. b) Przedstawienie w formie kreatywnej pracy zagadnienia „Jak Twoje przedsiębiorstwo/miejsce pracy zmieniło się dzięki Funduszom Europejskim?”. Oceniana będzie kreatywność i oryginalność wykonanych prac. Za to kryterium można uzyskać od 0 do 30 pkt.

Prace z największą ilością punktów zostaną nagrodzone a rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 14.10.2022 r.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo pod adresem:https://elodzkie.pl/ankiety/konkurs-atrakcyjne-lodzkie-dzieki-funduszom-europejskim-ii

Zapraszamy do udziału!

 

 Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:

  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
  • instagram

 

 

ciag feprreg rrp wl ueefsi 01

 Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego

 

 
Top