TARGI NOWYCH TECHNOLOGII W ARENIE LODOWEJ W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM

Data publikacji: 16.09.2022 r.

BLOG NAGLOWEK targi nowych technologii
TARGI NOWYCH TECHNOLOGII W ARENIE LODOWEJ W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM

 

23 września przy ul. Strzeleckiej 24/26 w Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim startują Targi Nowych Technologii. Jest to pierwsza edycja targów i również z tej okazji przygotowano masę atrakcji dla odwiedzających. Targi będą się odbywały dwa dni i co ważne, wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Targi Nowych Technologii powstały z myślą o wszystkich, którzy interesują się modą sportową, projektowaniem odzieży oraz wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań w sporcie i turystyce. Będzie to miejsce również dla tych, którzy są zainteresowani zastosowaniem nowoczesnych technologii w urządzeniach włókienniczych.

Targi zostały podzielone na 3 strefy: wystawienniczą, warsztatową, aktywności i są realizowane w ramach projektu pod nazwą: „AKTYWNI GOSPODARCZO – kompleksowa promocja potencjału gospodarczego miasta Tomaszowa Mazowieckiego" dofinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020.

W ciągu zaplanowanych dwóch dni targów uczestnicy będą mogli odwiedzić stoiska firm, które będą prezentowały swoje produkty z branży odzieżowej, modę sportową w tym design w ubraniach sportowych oraz jak stosowane są innowacyjne rozwiązania i urządzenia w sporcie, turystyce oraz włókiennictwie.

Program pierwszego dnia targów, to spotkania biznesowe oraz ciekawe wykłady szkoleniowe, które przybliżą tematykę nowych technologii i zaprezentują zmiany, jakie zachodzą w ostatnich latach w dziedzinie materiałoznawstwa. W tej części szczególny nacisk położono na materiały wykorzystywane w projektowaniu odzieży sportowej. Znajdzie się również miejsce na poruszenie tematu dotyczącego szans rozwojowych i aktualnych problemów dotyczących sytuacji gospodarczej w poszczególnych niszach specjalizacyjnych na terenie województwa łódzkiego. O godzinie 18: 00 dla miłośników muzyki przewidziano koncert, wystąpi Dave BO z zespołem.

Drugi dzień targów to takie atrakcje jak: profesjonalny pokaz mody sportowej, mecz piłki siatkowej grup młodzieżowych KS Lechia oraz otwarty trening, który o godzinie 12: 30 poprowadzi znakomity trener personalny Quczaj.

Targi Nowych Technologii w Arenie Lodowej patronatem honorowym objęli: Waldemar Buda - minister rozwoju i technologii, Tobiasz Bocheński - wojewoda łódzki oraz Grzegorz Schreiber - marszałek województwa łódzkiego.

Partnerami merytorycznymi są: Sieć Badawcza Łukasiewicz–Łódzki Instytut Technologiczny, Stowarzyszenie Włókienników Polskich w Łodzi, Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny.

Zapraszamy!

 

 Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:

  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
  • instagram

 

 

ciag feprreg rrp wl ueefsi 01

 Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego

 

 
Top