PRZEDŁUŻONE TERMINY ZGŁOSZEŃ W RAMACH DNI OTWARTYCH FUNDUSZY EUROPEJSKICH W ŁÓDZKIEM

Data publikacji: 02.09.2022 r.

BLOG NAGLOWEK 02 09 2022 1
PRZEDŁUŻONE TERMINY ZGŁOSZEŃ W RAMACH DNI OTWARTYCH FUNDUSZY EUROPEJSKICH W ŁÓDZKIEM

 

Tegoroczna edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE) odbędzie się już w pierwszy pełny weekend października. Przedsiębiorcy i instytucje z całego kraju będą mogli przedstawić swoje funduszowe projekty w terminie 7-9 października. Pomimo, że data IX. edycji DOFE zbliża się wielkimi krokami, organizator wydarzenia zdecydował się przedłużyć terminy zgłoszeń.

Ogólnopolską imprezę z Funduszami Europejskimi organizuje Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

Hybrydowa forma spotkań

Tegoroczne Dni Otwarte Funduszy Europejskich również odbędą się w formule hybrydowej. Każdy zainteresowany udziałem w wydarzeniu będzie mógł zdecydować, czy chce uczestniczyć w DOFE stacjonarnie, czy w trybie online. Liczne atrakcje i interesujące spotkania stacjonarne czekają na uczestników w wielu miastach i miejscowościach w całej Polsce. Świętowanie DOFE w formie zdalnej również nie będzie pozbawione atrakcji – na internetowych uczestników imprezy czekają m.in. szkolenia i webinaria, a także wirtualne zwiedzanie. W ramach IX. edycji DOFE odbędą się też konkursy, zarówno dla beneficjentów, jak i dla ogółu społeczeństwa. Każdy jednak może wygrać wartościowe nagrody, warto więc zapoznać się z ideą i regulaminami konkursów na dniotwarte.eu.

Wydłużone terminy zgłoszeń

Podczas corocznego wydarzenia DOFE małe i duże przedsiębiorstwa oraz instytucje z całej Polski pokazują swoje funduszowe projekty, zrealizowane dzięki wsparciu z dotacji unijnych. W tym roku zgłoszenia do prezentacji wykonanych projektów zostały przedłużone do 9 września – jeśli więc jesteś przedsiębiorcą i chcesz pochwalić się swoim projektem, który zrealizowałeś razem z Funduszami Europejskimi, nie zwlekaj, zgłoś się! Formularz znajduje się na stronie dniotwarte.eu w zakładce „Zgłoś atrakcję do DOFE 2022!”.

Terminy nadsyłania prac do konkursów również uległy zmianie – w ramach konkursu „Bliżej niż myślisz” prace można zgłaszać do 9 września, a beneficjenci biorący udział w konkursie „Pokaż swój projekt” mogą przesyłać filmy aż do 16 września.

Podsumowanie nowych terminów zgłoszeń:

  • DOFE (wydarzenia online i stacjonarne) – zgłoszenia wydłużone do 9 września br.
  • Konkurs „Bliżej niż myślisz” dla ogółu społeczeństwa – zgłoszenia wydłużone do 9 września br.
  • Konkurs „Pokaż swój projekt” dla beneficjentów – zgłoszenia wydłużone do 16 września br.

Fundusze Europejskie bliżej mieszkańców

Dni Otwarte Funduszy Europejskich są częścią kampanii #EUinmyregion, która jest prowadzona przez Komisję Europejską. Dzięki kampanii #EUinmyregion można bliżej poznać różnorodność projektów realizowanych z pomocą środków unijnych na terenie całego kraju.

Szczegółowe informacje o Dniach Otwartych Funduszy Europejskich znajdują się na stronie internetowej dniotwarte.eu.

 

 Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:

  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
  • instagram

 

 

ciag feprreg rrp wl ueefsi 01

 Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego

 

 
Top