MOBILNE PUNKTY INFORMACYJNE WCIĄŻ W DRODZE

Data publikacji: 03.06.2022 r.

BLOG NAGLOWEK 02 06 2022
MOBILNE PUNKTY INFORMACYJNE WCIĄŻ W DRODZE

 

Czerwiec to kolejny tej wiosny miesiąc, który jest niezwykle pracowity dla łódzkich Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE). Ich pracownicy odbywają prawdziwe tournée po całym województwie pod wspólnym szyldem Mobilnych Punktów Informacyjnych (MPI).

 

Dla kogo są MPI

Spotkania w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych są przeznaczone dla wszystkich osób, które są zainteresowane tematyką Funduszy Europejskich. W trakcie indywidualnych i bezpłatnych konsultacji eksperci przekażą zainteresowanym olbrzymią dawkę wiedzy z zakresu unijnych dotacji, pożyczek na rozwój przedsiębiorstwa, wsparcia dla organizacji pozarządowych, czy pozyskania środków na otwarcie działalności gospodarczej.

Gdzie pojawią się MPI – pierwszy tydzień czerwca

Dla ekspertów MPI szczególnie pracowity będzie pierwszy tydzień czerwca. Zawitają oni wtedy aż do 14 różnych miejscowości. Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich z Bełchatowa jest w tym czasie odpowiedzialny za spotkania w Piotrkowie Trybunalskim, Woli Krzysztoporskiej, Wielgomłynach, Przedborzu, Kleszczowie i Klukach.

Następny z lokalnych punktów – łowicki – poprowadzi w pierwszym tygodniu czerwca konsultacje w takich miejscowościach jak Kutno, Biała Rawska i Sadkowice. Z kolei lokalny punkt z Sieradza to organizator spotkań w Klonowej i Białej. Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi koordynuje na początku czerwca wydarzenia w Tuszynie, Rzgowie i Opocznie.

Gdzie pojawią się MPI – dalsza część miesiąca

Po niezwykle intensywnym początku miesiąca, kolejne tygodnie czerwca będą nieco spokojniejsze. 13. czerwca Mobilny Punkt Informacyjny pojawi się w Radomsku, a za jego obsługę odpowiedzialni będą pracownicy PIFE z Bełchatowa. Bełchatowska placówka zorganizuje również konsultacje w Będkowie i Budziszewicach 14. czerwca. Tego samego dnia odbędą się ponadto spotkania w Uniejowie i Grabowie, które skoordynuje PIFE z Sieradza.

20. czerwca w Pajęcznie i Wieluniu na osoby zainteresowane tematyką Funduszy Europejskich będą oczekiwać eksperci z głównego punktu w Łodzi. Łódzka placówka zorganizuje również konsultacje 22. czerwca w Brzezinach. Z kolei wydarzenie w Wieruszowie 23. czerwca nadzorować będą specjaliści z sieradzkiego oddziału. Ostatnie dwa czerwcowe spotkania z cyklu MPI zorganizuje PIFE z Łowicza, a odbędą się one 29. czerwca w Głuchowie i Nowym Kawęczynie.

Szczegółową listę czerwcowych konsultacji znajdziesz tutaj.

Jak się zapisać

Aby wziąć udział w spotkaniach z Mobilnymi Punktami Informacyjnymi, należy dokonać wcześniej rejestracji. Odbywa się ona za pośrednictwem formularza, który znajdziecie na przywołanej powyżej stronie internetowej. Jedyne obowiązkowe dane, jakie trzeba umieścić w formularzu to imię i nazwisko oraz adres e-mail. Ponadto należy potwierdzić zapoznanie się z klauzulą RODO, a także podać miejsce i termin interesującego szkolenia.

 

 Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:

  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
  • instagram

 

 

ciag feprreg rrp wl ueefsi 01

 Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego

 

 
Top