ZAPRASZAMY NA MAJOWE PIKNIKI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO

Data publikacji: 11.05.2022 r.

BLOG NAGLOWEK 013 04 piknik 1
ZAPRASZAMY NA MAJOWE PIKNIKI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO

 

Coroczny cykl Pikników Województwa Łódzkiego rozkręca się coraz bardziej. Za nami pikniki w Tumie, Plichtowie i Lutomiersku. W maju odbędą się jeszcze cztery imprezy z serii. Najbliższa już w piątek 13 maja w Cielądzu na terenie Parku Podworskiego.

 

Piknik w Cielądzu

Początek Pikniku Województwa Łódzkiego w Cielądzu zaplanowano na godzinę 13 Na uczestników imprezy jak zawsze czeka mnóstwo fantastycznych i w dodatku bezpłatnych atrakcji. Na cielądzkiej scenie wystąpią lokalne zespoły, a także dwie gwiazdy – Maciej Smoliński i Miły Pan. Wiele będzie działo się również wokół sceny. O pełne brzuchy i wspaniałe doznania kulinarne zadbają lokalne Koła Gospodyń Wiejskich, które przygotują pyszne jedzenie. Najmłodsi uczestnicy pikniku wyszaleją się za wszystkie czasy na strefie zabaw, gdzie będą mogli skorzystać z dmuchanych zamków, a także zaprezentować swoje artystyczne talenty.

Na dorosłych uczestników wydarzenia oczekiwać będzie Strefa Funduszy Europejskich. Strefę obsłużą eksperci od Funduszy Europejskich. Jeżeli myślisz o pozyskaniu dotacji lub założeniu własnej firmy, to musisz koniecznie skorzystać z wiedzy specjalistów, którzy z pewnością znajdą odpowiedź na każde Twoje pytanie. W Strefie Funduszy Europejskich pomoc znajdą również obywatele Ukrainy. Dzięki kontaktowi z ekspertami pozyskają oni wiedzę związaną z poszukiwaniem pracy na terenie województwa łódzkiego.

Co nas czeka jeszcze w maju?

Spotkanie w Cielądzu będzie drugim majowym Piknikiem Województwa Łódzkiego. Pierwszy odbył się 6 maja w Lutomiersku. W tym miesiącu seria pikników zawita łącznie do pięciu miejscowości. Po Lutomiersku i Cielądzu piknikowy korowód stawi się jeszcze w Sulejowie na terenie Opactwa Cystersów, w  Rząśni na boisku przy Urzędzie Gminy i w Żarnowie na terenie tamtejszego targowiska. Relacje z każdego z pikników znajdziecie na facebookowym profilu Zmieniamy Łódzkie.

 

 Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:

  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
  • instagram

 

 

ciag feprreg rrp wl ueefsi 01

 Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego

 

 
Top