MAJOWE SPOTKANIA Z MOBILNYMI PUNKTAMI INFORMACYJNYMI

Data publikacji: 06.05.2022 r.

BLOG NAGLOWEK 29 04 22
MAJOWE SPOTKANIA Z MOBILNYMI PUNKTAMI INFORMACYJNYMI

 

Tegoroczna wiosna jest niezwykle pracowita dla Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich z województwa łódzkiego. Działają one bowiem w terenie jako Mobilne Punkty Informacyjne. Działalność Mobilnych Punktów Informacyjnych polega na prowadzeniu w miejscowościach naszego regionu bezpłatnych konsultacji związanych z pozyskiwaniem Funduszy Europejskich.

 

Organizatorzy spotkań

Spotkania w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych prowadzą wszystkie Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich z naszego regionu. Są to zarówno Lokalne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich z Bełchatowa, Łowicza i Sieradza, jak i Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi.

Czego można się dowiedzieć

Zakres wiedzy, którą można zdobyć dzięki udziałowi w konsultacji w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego jest niezwykle szeroki. Specjaliści poradzą m.in. w sprawie środków na otwarcie działalności gospodarczej, uzyskania dotacji, czy otrzymania pożyczki na rozwój firmy. Ponadto uczestnicy konsultacji zapoznają się z zasadami konkursów, a także unijnym wsparciem dla organizacji pozarządowych.

Gdzie zawitają Mobilne Punkty Informacyjne

Łącznie w maju odbędzie się aż 21 spotkań w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych. Główny Punkt Informacyjny w Łodzi zorganizuje konsultacje w Łasku, Zduńskiej Woli, Kleszczowie, Radomsku, Piotrkowie Trybunalskim i Zgierzu. A gdzie pojawią się eksperci z Lokalnych Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich?

Placówka z Bełchatowa jest organizatorem spotkań w Gomunicach, Kamieńsku, Strzelcach Wielkich, Lgocie Wielkiej i Opocznie. Łowicki oddział jest odpowiedzialny za mityngi w Rawie Mazowieckiej, Makowie, Lipcach Reymontowskich, Oporowie i Strzelcach. Ostatni z punktów – mający swoją siedzibę w Sieradzu – jest natomiast organizatorem spotkań w Widawie, Burzeninie, Wieluniu, Konopnicy i Osjakowie.

Pełną listę majowych konsultacji w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych wraz z terminami oraz lokalizacjami spotkań znajdziecie tutaj.

Jak wziąć udział

Aby wziąć udział w spotkaniach, należy dokonać wcześniej rejestracji. Odbywa się ona za pośrednictwem formularza, który znajdziecie na przywołanej powyżej stronie internetowej. Jedyne obowiązkowe dane, jakie trzeba umieścić w formularzu to imię i nazwisko oraz adres e-mail. Ponadto należy potwierdzić zapoznanie się z klauzulą RODO, a także podać miejsce i termin interesującego szkolenia.

 

 Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:

  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
  • instagram

 

 

ciag feprreg rrp wl ueefsi 01

 Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego

 

 
Top