CHCESZ UZYSKAĆ UNIJNĄ DOTACJĘ? DOWIEDZ SIĘ JAK DZIĘKI MOBILNYM PUNKTOM INFORMACYJNYM

Data publikacji: 08.04.2022 r.

BLOG NAGLOWEK 08 04 2
CHCESZ UZYSKAĆ UNIJNĄ DOTACJĘ? DOWIEDZ SIĘ JAK DZIĘKI MOBILNYM PUNKTOM INFORMACYJNYM

 

Działające na terenie województwa łódzkiego Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich przygotowały bardzo ciekawą propozycję dla przedsiębiorczych mieszkańców województwa łódzkiego. Od 11 do 28 kwietnia będą oni mogli wziąć udział w bezpłatnych konsultacjach w wielu miejscowościach naszego regionu. W trasę wyruszą bowiem Mobilne Punkty Informacyjne (MPI). 

 

Zakres pomocy

Spotkania w ramach MPI zorganizują Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi oraz Lokalne Punkty Informacyjne z Łowicza, Sieradza i Bełchatowa. Specjaliści z Punktów będą udzielać indywidualnych konsultacji na temat wsparcia, które można uzyskać dzięki Funduszom Europejskim. Wachlarz możliwości jest bardzo szeroki – wsparcie obejmuje m.in. dotacje na otwarcie własnej działalności gospodarczej i pożyczki na rozwój firmy. Ponadto eksperci będą informować o aktualnych i nadchodzących naborach w ramach Funduszy Europejskich. W punktach oznaczonych znakiem (PPP) petenci nabędą również wiedzę związaną z pozyskiwaniem środków i realizacją projektów w formule partnerstwa publiczno-prywatnego.  

Lokalizacje Mobilnych Punktów Informacyjnych

MPI zagoszczą w 17 miejscowościach województwa łódzkiego. Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi został organizatorem konsultacji, które odbędą się w Brzezinach, Skierniewicach, Tomaszowie Mazowieckim, Poddębicach, Łęczycy i Rawie Mazowieckiej. Warto dodać, że Brzeziny będą jedyną miejscowością w województwie, na terenie której konsultacje odbędą się dwukrotnie – 11 i 13 kwietnia.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie wziął odpowiedzialność za mobilne punkty w Moszczenicy, Grabicy, Radomsku, Drużbicach i Zelowie. Sieradzka filia zorganizuje konsultacje w Wieruszowie, Złoczewie, Lututowie i Błaszkach. Ostatni z Lokalnych Punktów Informacyjnych – znajdujący się w Łowiczu – poprowadzi spotkanie w Kutnie.  

Pełną listę konsultacji w ramach MPI wraz z dokładnymi terminami oraz lokalizacjami znajdziesz tutaj.

Jak wziąć udział

Aby wziąć udział w spotkaniach, należy dokonać wcześniej rejestracji. Odbywa się ona za pośrednictwem formularza, który znajduje się na przywołanej wcześniej stronie internetowej.

Jedyne obowiązkowe dane, jakie trzeba umieścić w formularzu to imię i nazwisko oraz adres e-mail. Ponadto należy potwierdzić zapoznanie się z klauzulą RODO, a także podać miejsce i termin interesującego szkolenia.

Z organizatorami MPI – Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Łodzi oraz Lokalnymi Punktami z Bełchatowa, Sieradza i Łowicza – można oczywiście kontaktować się na bieżąco. Wszelkie informacje na temat tego, jak to zrobić, znajdziesz pod adresem https://rpo.lodzkie.pl/punkty-informacyjne

 

 Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:

  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
  • instagram

 

 

ciag feprreg rrp wl ueefsi 01

 Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego

 

 
Top