Unijne dotacje dla turystyki W Szczerym Polu

Data publikacji: 05.02.2020 r.

Część załączonej wiadomościUnijne dotacje dla turystyki W Szczerym Polu

 

W czasach, kiedy wszyscy za czymś gonią i narzekają na brak czasu, każda chwila odpoczynku ma ogromne znaczenie. A gdyby tak znaleźć wolny dzień, a może nawet weekend, i spędzić go W Szczerym Polu? Dlaczego właśnie tam? Bo ten wyjątkowy pensjonat nad Jeziorskiem stawia na relaks i kontakt z naturą, a dzięki wsparciu z Funduszy Europejskich poszerza swoją ofertę turystyczną. Zobaczcie, dlaczego warto tutaj przyjechać.

Szczery relaks W Szczerym Polu

Pensjonat W Szczerym Polu jest położony (jak można się domyślić) w środku pola. Wokół rzeczywiście nie znajdziemy żadnych innych zabudowań. Sam ośrodek łączy w swoim wyglądzie nowoczesne rozwiązania architektoniczne z pełnym ciepła, tradycyjnym sielskim stylem. Pęczniew, w którym położony jest hotel, sprzyja odzyskaniu równowagi i sił poprzez kontakt z naturą, z dala od miejskiego zgiełku i zamieszania. Wypoczynkowi służy również sąsiedztwo znanego i lubianego zbiornika Jeziorsko. Niedaleko znajduje się rezerwat ptaków. Co na temat W Szczerym Polu mówią sami twórcy tego miejsca? – Kochamy miejsca z duszą i klimatem. Naszą pasją jest łączenie starego z nowoczesnym i tworzenie wyjątkowej atmosfery sprzyjającej wydarzeniom i spotkaniom.

 

Dofinansowanie? Oni już powiedzieli „TAK”!

Oferta hotelu obejmuje noclegi i wyżywienie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla zorganizowanych grup. Tym, z czego hotel już zasłynął, jest organizacja wyjątkowych przyjęć weselnych, które odbywają się w Stodole Biesiadnej oraz Sali Kameralnej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom swoich gości, właściciele miejsca postanowili skorzystać z unijnej dotacji. W ramach działania 6.2 Rozwój gospodarki turystycznej uzyskali dofinansowanie w wysokości ponad 2,1 mln zł na rozbudowę pensjonatu. Inwestycja, która zakończy się już w tym roku, obejmuje:
•    przebudowę, rozbudowę i nadbudowę na już istniejącym budynku gospodarczym wraz z zagospodarowaniem go na pensjonat (tzw. pensjonat nr 2);
•    budowę kolejnego budynku pensjonatu (tzw. pensjonat nr 3);
•    utworzenie pola do gry w paintball (w tym speedball);
•    budowę budynku gospodarczego i ogrodu zimowego.
W rezultacie już we wrześniu hotel będzie mógł przyjąć więcej turystów. Co więcej, stworzy nowe miejsca pracy i przyczyni się do podniesienia poziomu atrakcyjności naszego regionu.

 

Wygraj konkurs – zostań gościem W Szczerym Polu!

Chcesz być jednym z pierwszych gości po zakończeniu rozbudowy W Szczerym Polu, dofinansowanej przez Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego (RPO WŁ)? W takim razie koniecznie weź udział w naszym walentynkowym konkursie! Jak to zrobić? Wystarczy, że na Facebooku, w komentarzu pod postem konkursowym na profilu Zmieniamy Łódzkie wstawisz zdjęcie. Jakie? Najważniejsze, żebyś był na nim z bliską Ci osobą przy obiekcie znajdującym się w województwie łódzkim, dofinansowanym z Funduszy Europejskich. Wstaw zdjęcie, a w komentarzu pod postem napisz, gdzie zostało wykonane. Konkurs trwa do 13.02.2020 r. Wyniki ogłosimy w Walentynki! Koniecznie sprawdźcie regulamin: http://bit.ly/zakochaj-sie-w-lodzkiem. Do udziału zapraszamy w imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego. Życzymy powodzenia!


A może, zamiast konkursu o weekend wolisz wziąć udział w staraniach o dofinansowanie dla projektu, który odmieni i rozwinie Twój turystyczny biznes? Jeśli tak, W takim razie koniecznie śledź naszą stronę! Już wkrótce pojawi się informacja o kolejnym naborze wniosków w ramach Poddziałania VI.2.1 „Rozwój gospodarki turystycznej” (konkurs planowany na marzec 2020 r.).
 

 

 
Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:
  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
  • instagram

 

 

rpo8

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top