Zapraszamy firmy do udziału w projekcie „Introducing service innovation into product-based manufacturing companies” – THINGS+ (aktualizacja - wydłużenie terminu naboru)

Data publikacji: 17.05.2018 r.

Kogo szukamy?

Małych i średnich firm zainteresowanych wzrostem i rozwojem nowego podejścia biznesowego z wykorzystaniem nowoczesnych technik i innowacji.

Co oferujemy?

Szkolenia i doradztwo w zakresie innowacji usługowych w pilotażowym programie wspieranym przez UE.
Zaproszenie adresowane jest do przedsiębiorców prowadzących MŚP w obszarze Programu INTERREG Europa Środkowa, a jego celem jest wyłonienie firm pilotażowych, które poznają i zastosują Metodologię Innowacji Usług w swoim modelu biznesowym.

Co to znaczy?

Mówiąc wprost, innowacja usługowa oznacza wprowadzenie lub dodanie usługi do dotychczas prowadzonej działalności produkcyjnej. Na przykład: przejście z produkcji elektronarzędzi do wypożyczania elektronarzędzi. Nie oznacza to jednak, że firma musi całkowicie zmienić model biznesowy, ale może wprowadzić usługę jako uzupełnienie swojej oferty.

Jak możesz skorzystać?

Poprzez dodanie usługi do działalności firmy możesz nie tylko wzbogacić ofertę dla klientów ale i poprawić pozycję firmy na rynku, podnosząc umiejętności w obszarze zarządzania innowacjami usług.
Przedsiębiorcy, którzy skorzystają z wiedzy, jak wprowadzić innowacje usługowe w swoich firmach, zyskają przewagę konkurencyjną i łatwiej poradzą sobie na dynamicznym, zmieniającym się rynku.

Kiedy i jak można się zgłosić?

Nabór trwa od 16 kwietnia do 23 maja 2018 r. Więcej informacji nt. zaproszenia znajduje się w Ogłoszeniu o naborze do działania pilotażowego THINGS+.
Zgłoszenia w postaci wypełnionego Formularza Zgłoszeniowego należy wysłać na adres: pr@lodzkie.pl w podanym wyżej terminie.

docxOgłoszenie o naborze do działania pilotażowego THINGS+761.75 KB
docxFormularz Zgloszenia759.46 KB 
docxWspółpraca w ramach projektu THINGS-zalozenia759.12 KB
xlsFormularz informacji przedstawianych przy ubieganiu sie o pomoc de minimis KE nr 1407/201276.61 KB
xlsFormularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis-rozporządzenie KE nr 360/201280.72 KB
xlsZaświadczenie o pomocy de minimis27.88 KB

 


THINGS CMYK

Projekt pn. „Introducing service innovation into product-based manufacturing companies” – THINGS+ (nr CE988) jest realizowany w ramach Programu INTERREG CENTRAL EUROPE, współfinansowanego w 85% ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

 

 
Top