Konkurs "Mam oko na Projekt 2017"

Data publikacji: 24.04.2017 r.

Jeśli lubisz robić zdjęcia lub nie jest Ci obca obsługa kamery, a przy tym dostrzegasz pozytywne zmiany wokół siebie, które nastąpiły w ostatnich latach za sprawą Funduszy Europejskich – mamy coś specjalnie dla Ciebie!

Zapraszamy do udziału w konkursie „Mam oko na Projekt 2017”. Czekamy na zdjęcia oraz filmiki od mieszkańców województwa łódzkiego - nie dłuższe niż 3 minuty - prezentujące dofinansowane projekty, z/realizowane na terenie jednego z trzech powiatów regionu (linki prowadzą do strony "Mapa Dotacji", na której znajdziesz listę projektów z poszczególnych powiatów):
1. powiatu piotrkowskiego (w tym m. Piotrków Trybunalski)
2. powiatu łęczyckiego
3. powiatu sieradzkiego.

Centrum miejscowości, w której mieszkasz lub odwiedzasz, przeszło generalny remont? Znasz firmę, która zakupiła nowoczesny sprzęt lub zaprezentowała swój produkt na międzynarodowych targach? A może zdobyłeś certyfikat zawodowy, który ułatwił Ci awans lub zdobycie wymarzonej pracy? Jeśli zdarzyło się to dzięki środkom unijnym, pokaż nam to na zdjęciu lub filmiku!

Zwycięzców najciekawszych prac – wybranych przez kapitułę konkursową, a także społeczność na Facebooku – nagrodzimy dronami, które wręczymy podczas eventów w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich między 19 a 21 maja br.

Nie zwlekaj! Na zgłoszenia czekamy tylko do 28 kwietnia br.

Zapoznaj się z Regulaminem konkursu i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Śledź nas także na Facebooku i dołącz do wydarzenia, aby na bieżąco być informowanym o przebiegu Konkursu.

Wszelkie pytania można przesyłać na adres promocja.rpo@lodzkie.pl.

 

 
Top