Zapraszamy na bezpłatne szkolenie pt. „Partnerstwo publiczno-prywatne - analizy przygotowawcze projektu PPP"

Data publikacji: 17.10.2019 r.

Informacje o szkoleniu

Departament Polityki Regionalnej zaprasza na bezpłatne szkolenie pt. „Partnerstwo publiczno-prywatne - analizy przygotowawcze projektu PPP”

Najbliższe szkolenie odbędzie się 30 października 2019 r. w godz. 8:30-16:30 w sali konferencyjnej na XVII piętrze przy ul. Traugutta 21/23 w Łodzi

W przypadku chęci wzięcia udziału prosimy o przesłanie wypełnionego elektronicznie formularza zgłoszeniowego. Zgłoszenia przyjmujemy do 25 października br. do godz. 12:00. lub do wyczerpania limitu miejsc. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Do osób zakwalifikowanych na szkolenie prześlemy maila potwierdzającego.

Szkolenie poprowadzi Alina Sarnacka - posiada 25-letnie polskie i międzynarodowe doświadczenie zawodowe w zakresie doradztwie finansowego, w tym 23-letnie w przygotowaniu projektów partnerstwa publiczno-prywatnego oraz koncesyjnych (udział w rynku począwszy od pierwszych projektach tego typu w Polsce od 1996 – na zlecenie Międzynarodowych Instytucji Finansowych) na rzecz sektora publicznego oraz inwestorów prywatnych. Posiada również wiedzę i doświadczenie na temat strukturyzacji finansowania dla przedsięwzięć publicznych i partnerów prywatnych Swoje doświadczenie zawodowe uzyskała w trakcie pracy w czołowych firmach doradczych: Booz Allen Hamilton, PwC oraz EY, a także w Banku Gospodarstwa Krajowego. ,Aktualnie jest niezależnym ekspertem, specjalizującym się przede wszystkim w doradztwie dotyczącym przygotowania projektów partnerstwa publiczno-prywatnego oraz koncesyjnych, zarówno po stronie publicznej, jak i prywatnej. Jej doświadczenie obejmuje projekty transakcyjne dotyczące większości sektorów użyteczności publicznej, a także projekty budowy kompetencji (opracowanie e-learningu, szkolenia w Polsce i za granicą) oraz projektów o charakterze regulacyjnym (projekt opracowania wytycznych PPP dla MIiR, we współpracy z innymi doradcami, zmiany instytucjonalne w Egipcie) Aktualnie Alina Sarnacka pracuje w Polsce oraz w Egipcie.


Dla kogo?

Szkolenia jest skierowane do potencjalnych beneficjentów RPO WŁ na lata 2014-2020.


Program szkolenia

 • Struktura organizacyjno-prawna.
 • Realizacji projektów PPP.
 • Korzyści i zalety PPP.
 • Ocena Efektywności projektu.
 • Bankowalność projektu.

Organizator szkolenia

Departament Polityki Regionalnej
Wydział Komunikacji Funduszy Europejskich
ul. Tuwima 22/26
90-002 Łódź
tel.: 42 663 30 28
e-mail: szkolenia.rpo@lodzkie.pl

Klauzula informacyjna art. 13 RODO

Rekrutacja zakończona

Dodatkowe informacje

 • Mapa:

 • Umowa jest obowiązkowa: Nie
 • Status: Planowane
 • Data: 2019-10-30
 • Miejsce: Wydział Komunikacji Funduszy Europejskich
 • Temat: Inne
 • Kim jestem: Przedsiębiorca, Osoba fizyczna, Organizacja pozarządowa, Instytucja

Projekt, jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Pomocy Technicznej RPO WŁ na lata 2014-2020

ciag feprreg rrp wl ueefsi 01

 
Top