SLIDER

SLIDER (11)

 

Wzorem lat poprzednich zapraszamy do wzięcia udziału w anonimowej ankiecie on-line, która pozwoli nam określić potrzeby szkoleniowe beneficjentów i potencjalnych beneficjentów naszego regionalnego programu.

Oczywiście wpisując tematykę szkolenia proszę mieć na względzie to, że musi dotyczyć zagadnień bezpośrednio związanych z przygotowaniem lub realizacją projektu.
 
Ankieta dostępna będzie do końca stycznia.

Tematyka szkoleń 2020

Zaznacz kim jesteś

 

Poznaj listę placówek medycznych, w których wykonasz bezpłatne badania profilaktyczne, rehabilitacyjne oraz szczepienia, aby utrzymać lub przedłużyć swoją aktywność zawodową.

Bieżące informacje na temat dostępnych miejsc w przychodniach uzyskasz u realizatora projektu.

%PM, %15 %513 %2019 %13:%Kwi

Zapraszamy na konsultacje online!!!

Zapisz się już dziś na konsultację online z ekspertem!

%PM, %07 %547 %2018 %13:%Mar

Poddziałanie XI.1.2 Kształcenie ogólne

Dodatkowe informacje

%AM, %22 %264 %2017 %07:%Wrz

Aplikacja rpo.lodzkie.pl

 

Aplikacja „rpo.lodzkie.pl" pomoże w odnalezieniu funduszy europejskich, które są dostępne w ramach dotacji przyznawanych w województwie łódzkim dla osób fizycznych, przedsiębiorstw i instytucji. Po wyborze kilku odpowiedzi na pytania aplikacji, użytkownik otrzymuje informacje nt. dostępnych ścieżek uzyskania dofinansowania swojego projektu. Ma również możliwość dokonania subskrypcji na wiadomości dotyczące konkursów o dtacje oraz szkoleń na ich temat. Aplikacja jest dostępna za darmo dla każdego, kto jest zainteresowany uzyskaniem pomocy finansowej z Funduszy Europejskich na obszarze województwa łódzkiego.

Polecamy! Pobierz aplikację na swoje urządzenie mobilne.

 
Top