SLIDER

SLIDER (10)

%PM, %21 %577 %2020 %14:%Wrz

Łódzkie budzi pozytywne emocje!

Konkurs - Łódzkie budzi pozytywne emocje!

Wiemy, jak bardzo lubisz nasze konkursy fotograficzne, dlatego w tym roku przygotowaliśmy aż dwie edycje! Pierwsza potrwa do środy 23.09, natomiast druga od czwartku 24.09 do niedzieli 27.09.

Idź z duchem tegorocznego hasła konkursu „Łódzkie budzi pozytywne emocje" i pokaż nam jak zmiany w łódzkim, możliwe dzięki Funduszom Unijnym, wpłynęły na Ciebie lub Twoich bliskich. Do wygrania nagrody rzeczowe takie jak dron, smartwatch, kamerka sportowa, tablet lub wejściówka na koncert O.S.T.R.!

Stawiamy na emocje i czekamy na Twoją prace, którą możesz wysyłać za pomocą poniższego formularza!

Formularz zgłoszeniowy do konkursu "Łódzkie budzi pozytywne emocje"

Aby wziąć udział w Konkursie należy przesłać wypełniony Formularz.

Jedno zgłoszenie może dotyczyć wyłącznie jednego zdjęcia lub filmiku.

Regulamin konkursu

limit rozmiaru dla każdego pliku to 250 MB
  captcha
  Przeładuj

  Quiz na facebookowym profilu „Zmieniamy Łódzkie"

  W każdym z naszych quizów wygrywa aż 6 najszybszych osób! Posty konkursowe będą pojawiać się codziennie o godzinie 20:00, od soboty 19.09 do piątku 25.09 na naszym profilu „Zmieniamy Łódzkie". Zabawa polega na udzieleniu poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe, zadane w poście.

  Konkursy w lokalnych rozgłośniach radiowych i portalach internetowych

  O wspaniałe nagrody możesz powalczyć również w świecie offline. Jeśli większość swojego czasu spędzasz np. w samochodzie, szukaj nas na antenie lokalnych rozgłośni radiowych. A jeśli czujesz internetowy niedosyt, okazji do zabawy nie zabraknie też w portalach, które dobrze znasz! Lista partnerów dostępna w regulaminie.

  Regulaminy konkursu fotograficznego, quizu, w portalach oraz rozgłośniach radiowych.

  W tym roku odbędą się w wyjątkowej odsłonie – online!

  Czym są Dni Otwarte Funduszy Europejskich? To największa impreza związana z Funduszami Europejskimi w Polsce. To także część szerszej kampanii, prowadzonej przez Komisję Europejską: #europeinmyregion. Pokazujemy jak wiele projektów w województwie łódzkim zrealizowano z unijnym wsparciem.

  Weekend kulminacyjny już 25-27 września. Na stronie dniotwarte.eu pojawią się wirtualne spacery, warsztaty, webinaria, koncerty, oraz wiele innych atrakcji.

  Nie możesz się doczekać? Zaglądaj na stronę już od dziś i oglądaj ciekawe materiały video. Dzięki kategoriom bez problemu znajdziesz interesujące Cię materiały.

  Bądź z nami online już od dziś, a w weekend 25-27 września oglądaj programy na żywo, weź udział w quizach i wygraj atrakcyjne nagrody!

  A może konkurs?

  Konkurs - Bliżej, niż myślisz

  Konkurs - Pokaż nam projekt z Łódzkiego

   

  Poznaj listę placówek medycznych, w których wykonasz bezpłatne badania profilaktyczne, rehabilitacyjne oraz szczepienia, aby utrzymać lub przedłużyć swoją aktywność zawodową.

  Bieżące informacje na temat dostępnych miejsc w przychodniach uzyskasz u realizatora projektu.

  %PM, %07 %547 %2018 %13:%Mar

  Poddziałanie XI.1.2 Kształcenie ogólne

  Dodatkowe informacje

  %AM, %22 %264 %2017 %07:%Wrz

  Aplikacja rpo.lodzkie.pl

   

  Aplikacja „rpo.lodzkie.pl" pomoże w odnalezieniu funduszy europejskich, które są dostępne w ramach dotacji przyznawanych w województwie łódzkim dla osób fizycznych, przedsiębiorstw i instytucji. Po wyborze kilku odpowiedzi na pytania aplikacji, użytkownik otrzymuje informacje nt. dostępnych ścieżek uzyskania dofinansowania swojego projektu. Ma również możliwość dokonania subskrypcji na wiadomości dotyczące konkursów o dtacje oraz szkoleń na ich temat. Aplikacja jest dostępna za darmo dla każdego, kto jest zainteresowany uzyskaniem pomocy finansowej z Funduszy Europejskich na obszarze województwa łódzkiego.

  Polecamy! Pobierz aplikację na swoje urządzenie mobilne.

  Informujemy, że 7 grudnia 2015 r. uruchomiona została Baza Konkurencyjności Funduszy Europejskich, dostępna pod adresem  www.bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl

   
  Top