Spotkanie informacyjne pn. Odnawialne źródła energii w ramach Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji

Najczęściej szkolenia prowadzone są dla przedsiębiorców, urzędników jednostek samorządu terytorialnego czy organizacji pozarządowych. Szkolenia są darmowe i prowadzone przez profesjonalistów. Bezpłatne szkolenia to także okazja dla firm z województwa łódzkiego, by dowiedzieć się o pomocy dla przedsiębiorców i pomocy publicznej. Również w kwestii dotacji i dofinansowań.

Odwiedź naszą bazę szkoleniową!!!

 

Data publikacji: 07.08.2023 r.

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie zaprasza do udziału w bezpłatnym stacjonarnym spotkaniu informacyjnym pn. „Odnawialne źródła energii w ramach Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji”. Celem spotkania jest przedstawienie informacji o ogłoszonym konkursie w ramach Działania FELD.09.03 Przestrzeń w transformacji, programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.

Stacjonarne spotkanie informacyjne odbędzie się w następującym terminie i lokalizacji:

 • 17 sierpnia 2023 roku w godz. 10:00 – 12:00 (rekrutacja do 14.08.2023 r.)
  budynek MCK Bełchatów,
  mała sala teatralna, I piętro
  ul. plac Narutowicza 1A,
  97-400 Bełchatów

W przypadku chęci wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego wraz z niniejszą informacją pod przyciskiem „Weź udział”. Informujemy o możliwości zapewnienia tłumacza języka migowego podczas spotkania lub innej potrzeby, którą wystarczy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym.
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.
Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w spotkaniu. W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem.

Dla kogo

Do skorzystania ze spotkania informacyjnego zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematyką spotkania, w tym m.in. JST, jednostki organizacyjne działające w imieniu jednostek samorządu terytorialnego, Kościoły i związki wyznaniowe, MŚP, duże przedsiębiorstwa, publiczne i niepubliczne zakłady opieki zdrowotnej, organizacje pozarządowe, uczelnie, wspólnoty, spółdzielnie mieszkaniowe i TBS.

Program spotkania informacyjnego

 1. Źródła informacji o Funduszach Europejskich.
 2. Omówienie założeń konkursu w ramach Działania FELD.09.03 Przestrzeń w transformacji, programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027:
   • przedmiot naboru;
   • podmioty uprawnione;
   • termin i miejsce składania wniosków;
   • ocena formalna i merytoryczna projektu.
 3. Pytania i odpowiedzi – panel z udziałem przedstawicieli Departamentu Funduszu Sprawiedliwej Transformacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

Organizator spotkania informacyjnego

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie.
ul. Lecha i Marii Kaczyńskich 4
97-400 Bełchatów
Tel.: 44 754 78 07, 690 600 586
e- mail: PIFE.Belchatow@lodzkie.pl

Rekrutacja zakończona

Dodatkowe informacje

 • Mapa:

 • Umowa jest obowiązkowa: Nie
 • Status: Planowane
 • Data: 2023-08-17
 • Miejsce: Bełchatów
 • Temat: Jak uzyskać dofinansowanie?, Inne
 • Kim jestem: Przedsiębiorca, Organizacja pozarządowa, Instytucja
 
Top