Fundusze po prostu zapraszają na szkolenia

Data publikacji: 04.10.2019 r.

Część załączonej wiadomościFundusze po prostu zapraszają na szkolenia


Razem z Michaliną, która prowadzi Fundusze po prostu, zapraszamy Was do obejrzenia ich kolejnego odcinka. Tym razem nasza niezawodna prowadząca opowiada o tym, jak, gdzie i kiedy możecie skorzystać z bezpłatnych szkoleń, które pomogą Wam jeszcze lepiej korzystać z możliwości, które dają Fundusze Europejskie. Obejrzyjcie 17. odcinek i zapiszcie się na wybrane spotkania!

Wiedza kluczem do sukcesu

Za nami wrzesień i rozpoczęcie roku szkolnego, a początek października oznacza dla studentów powrót na zajęcia. Trudno o lepszą okazję do zastanowienia się nad swoim stanem wiedzy. Im więcej wiemy, tym więcej możemy. Zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Ta zasada dotyczy także korzystania z Funduszy Europejskich oferujących różne formy wsparcia. Osoby, które wiedzą, jak z nich korzystać, efektywniej rozwijają swój biznes, korzystają z bezpłatnych badań profilaktycznych, inicjatyw kulturalnych i szkoleń. Organizacją tych ostatnich zajmuje się między innymi Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego. W samym październiku odbędzie się aż 6 takich spotkań. Oto one:
•    04.10.2019 – Zasady niedyskryminacji w projektach RPO WŁ na lata 2014-2020
•    08.10.2019 – Prawo zamówień publicznych – Przygotowanie opisu przedmiotu zamówienia (poziom zaawansowany)
•    09.10.2019 – Zamówienia publiczne i przygotowanie umowy na roboty budowlane
•    16.10.2019 – Warunki odrzucenia oferty
•    17.10.2019 – Warunki obniżenia korekt finansowych oraz wydatków poniesionych nieprawidłowo, czyli co powinien wiedzieć kontrolowany beneficjent
•    28.10.2019 i 29.10.2019 – Szacowanie wartości zamówienia (warsztaty)
Więcej dowiecie się oglądając Fundusze po prostu. Michalina opowiada o szkoleniach – jak zawsze w przystępny, a zarazem zabawny sposób.
Aby zapisać się na szkolenie, wystarczy wejść na naszą stronę, kliknąć Weź udział w szkoleniach i konferencjach i wybrać interesujące Was spotkanie. Przypominamy, że po każdym szkoleniu możecie ugruntować swoją wiedzę, korzystając z Forum Wymiany Wiedzy, o którym więcej przeczytacie na naszym Blogu: „Wymieniaj się wiedzą i korzystaj z RPO WŁ”.


Zapraszamy do oglądania, czytania i... zapisywania się na szkolenia!
Niech wiedza będzie z Wami!


Link do filmu na YT: https://www.youtube.com/watch?v=clmQjawTiyw&amp=&feature=youtu.be

 

Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:
  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
  • instagram

 

 

rpo8

 
 
Top