Wymieniaj się wiedzą i korzystaj z RPO WŁ

Data publikacji: 13.09.2019 r.

Część załączonej wiadomościWymieniaj się wiedzą i korzystaj z RPO WŁ

 

Czy znasz to uczucie, kiedy po szkoleniu cieszysz się, że wiesz więcej, a jednocześnie w głowie kłębi się wiele pytań dotyczących nowo poznanych zagadnień? W takiej sytuacji aż chciałoby się zadać prowadzącemu jeszcze kilka pytań lub przedyskutować temat z innymi osobami, które brały udział w szkoleniu. Właśnie dlatego w województwie łódzkim ruszyło Forum Wymiany Wiedzy. Co to takiego i dlaczego warto do niego dołączyć? Już wyjaśniamy!

Wykorzystać szkolenia na 200%

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego to nie tylko szansa na pozyskanie środków finansowych na rozwój naszego regionu. To również możliwość poszerzenia swojej wiedzy na temat Funduszy Europejskich poprzez bezpłatne szkolenia i konferencje, które są organizowane na terenie województwa łódzkiego. Poszczególne spotkania dotyczą różnych tematów, od przygotowania wniosku o dofinansowanie, po zagadnienia z Prawa Zamówień Publicznych. W jeszcze lepszym wykorzystaniu tego potencjału pomoże nowopowstałe forum internetowe dla uczestników szkoleń realizowanych w ramach RPO WŁ 2014-2020.

 

Przestrzeń wymiany wiedzy i doświadczeń

Forum Wymiany Wiedzy jest pierwszym tego rodzaju projektem w Polsce, realizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego. Umożliwia prowadzenie wielowątkowej, moderowanej dyskusji pomiędzy użytkownikami. Rozmowa może być prowadzona w formie czatu, ale również przy pomocy wiadomości prywatnych, adresowanych do konkretnego użytkownika lub wybranej grupy. Po zakończeniu szkolenia zorganizowanego przez UMWŁ, będzie można prowadzić dyskusję na jego temat z innymi uczestnikami, ale również z prowadzącym. Choć forum jest wirtualne, umożliwia zgłębianie realnych zagadnień, a także wymianę doświadczeń i myśli między jego członkami, np. na temat realizacji projektów, wątpliwości przy sięganiu po dotacje i płynących z nich korzyści. O jakość prowadzonej dyskusji dba administrator.

 

Forum już działa!

W dniu 13.09.2019 r. godzinny dyżur na Forum (od 9:00 do 10:00) sprawowała dr Andrzela Gawrońska-Baran – prelegent szkoleń z Prawa Zamówień Publicznych. Pani mecenas przeprowadziła już kilkadziesiąt szkoleń dotyczących tego zakresu, m.in. dla administracji rządowej i samorządowej, wykonawców (w tym branży budowlanej, energetycznej, informatycznej), przedstawicieli instytucji kultury, nauki, prawa i podmiotów leczniczych, organów kontrolnych i osób kontrolujących wydatkowanie środków europejskich. Wśród tematów poruszonych podczas dyżuru znalazły się m.in. elektronizacja zamówień publicznych i pozacenowe kryteria oceny ofert. Aby skorzystać z Forum Wymiany Wiedzy, wystarczy się zarejestrować – kliknij tutaj i wymieniaj się wiedzą już dziś!

 
Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:
  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
  • instagram

 

 

rpo8

 
 
Top