Konkurs „Mam oko na Projekt 2016”

Data publikacji: 21.03.2016 r.

 

 

 

 

Lubisz robić zdjęcia? A może wolisz kręcić filmy? Jeśli chcesz pochwalić się swoimi umiejętnościami, a przy tym dostrzegasz pozytywne zmiany w województwie łódzkim, które nastąpiły w ostatnich latach dzięki Funduszom Europejskim – mamy coś specjalnie dla Ciebie!

Zapraszamy do udziału w konkursie „Mam oko na Projekt”. Czekamy na zdjęcia (może to być selfie) oraz filmiki (nie dłuższe niż 3 minuty) prezentujące przemiany, jakie nastąpiły w województwie łódzkim i jego mieszkańcach dzięki wykorzystaniu Funduszy Europejskich.

Jeździsz do pracy lub szkoły nową drogą? Twoja szkoła lub uczelnia przeszła generalny remont? A może zdobyłeś certyfikat zawodowy, który umożliwił Ci awans lub zdobycie wymarzonej pracy? Jeśli zdarzyło się to dzięki środkom unijnym, pokaż nam to na zdjęciu lub filmiku! Zwycięzców najciekawszych prac – wybranych przez kapitułę konkursową, a także społeczność na Facebooku – nagrodzimy kamerami sportowymi oraz możliwością zaprezentowania ich na dużym ekranie podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich w województwie łódzkim, które odbędą się między 12 a 15 maja br.

Nie zwlekaj! Na zgłoszenia czekamy do 22 kwietnia br. Regulamin Konkursu dostępny jest tutaj. Śledź nas także na Facebooku i dołącz do wydarzenia, aby na bieżąco być informowanym o przebiegu Konkursu.

Wszelkie pytania można przesyłać na adres promocja.rpo@lodzkie.pl

 

 
Top