Dożynki Prezydenckie z Funduszami Europejskimi.

Data publikacji: 11.09.2015 r.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Brzezinach zaprasza do Spały na święto plonów – Dożynki Prezydenckie, które odbędą się w dniu 12 września 2015 r.

W najbliższą sobotę na uczestników dożynek czekać będzie moc atrakcji, w tym występy zespołów ludowych, koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej oraz kiermasz potraw regionalnych.

Wśród tak wielu atrakcji nie zabraknie również porządnej porcji informacji nt. Funduszy Europejskich. Masz pomysł na projekt, nie wiesz jak go zrealizować, szukasz informacji? Odwiedź nasze stoisko. Porozmawiajmy o Twoich planach, zamiarach, marzeniach… to wiedza w zasięgu ręki. Każdy czas jest dobry na zmianę życia i realizację ciekawych pomysłów.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Punktu Informacyjnego w godzinach 12.00 – 18.00, gdzie na własne oczy zobaczysz jak zmieniamy łódzkie z Funduszami Europejskimi.

Projekt finansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014 – 2020 oraz budżetu państwa.

 
Top