Weź udział w konkursie „Europa to My” i pokaż, jak zmienia się Twoja okolica!

Data publikacji: 15.06.2015 r.

Projekt z województwa łódzkiego w finale konkursu „Europa to My”!

  Chcesz wygrać europejską podróż marzeń, fantastyczny koncert
i promocję telewizyjną dla Twojej miejscowości?

Weź udział w konkursie „Europa to My” i pokaż,
jak zmienia się Twoja okolica!

europatomy

Projekt z Aleksandrowa Łódzkiego dofinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego zgłoszony do ogólnopolskiego konkursu „Europa to My” znalazł się w grupie 20 finalistów, na których można głosować do 24 lipca br. Projekt o zgłoszonym tytule „POKL 6.2.” ma obecnie największa liczbę oddanych głosów – ponad 20% ! Tym samym zajmuje pierwsze miejsce wśród finalistów z całego kraju!

Zachęcamy mieszkańców regionu do oddawania swoich głosów na stronie: http://www.europatomy.eu.

Lista wszystkich finalistów dostępna jest pod adresem: http://www.europatomy.eu/finalisci.

Opis projektu reprezentującego region łódzki dostępny jest wraz z dokumentacją zdjęciową pod linkiem: http://www.europatomy.eu/finalisci/zgloszenie/134.

Organizatorem konkursu „Europa to My” jest Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Radio Zet
i Telewizja Polska Program 1. Jego celem jest zaprezentowanie efektów wykorzystania Funduszy Europejskich w Polsce i poszczególnych regionach. Warto podkreślić, że dla zwycięskiej miejscowości przewidziano atrakcyjne nagrody:

  • organizacja 30 sierpnia br. Ogólnopolskiego Dnia Funduszy Europejskich wraz z koncertem gwiazd - wystapią m. in.: Edyta Górniak, Margaret, Afromental, Donatan i Cleo, monika Kuszyńska i Formcja Nieżywych Schabuff,
  • instalacja w miejscowości 5 Hot-Spotów Wi-Fi zapewniających mieszkańcom bezpłatny dostęp do Internetu przez 12 miesięcy.

Projekt z Aleksandrowa Łódzkiego dzięki dominującej liczbie oddanych głosów ma ogromną szansę wygrać konkurs. Każdy z nas może się przyczynić do wspólnego zwycięstwa i świętowania. Jest to także niebywała okazja do promocji samej miejscowości, ale i całego województwa łódzkiego! Głosujmy do 24 lipca!

 

 

 
Top