Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Data publikacji: 16.04.2015 r.

Przedsięwzięcia i inwestycje dofinansowane z Funduszy Europejskich poprawiają oblicze naszego regionu oraz jakość życia mieszkańców. II edycja ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”, która odbędzie się w terminie od 7 do 10 maja 2015 r.,  to doskonały moment.

 

Szanowni Państwo,

 

Przedsięwzięcia i inwestycje dofinansowane z Funduszy Europejskich poprawiają oblicze naszego regionu oraz jakość życia mieszkańców. II edycja ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”, która odbędzie się w terminie od 7 do 10 maja 2015 r.,  to doskonały moment, aby Państwo - jako beneficjenci Funduszy Europejskich – pochwalili się swoimi osiągnięciami. Koordynatorem akcji jest Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego przy zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce, a przede wszystkim beneficjentów realizujących projekty. Bez Państwa taka akcja nie byłaby możliwa.

 

W związku z powyższym serdecznie zapraszam do udziału w „Dniach Otwartych Funduszy Europejskich”. Aby uczestniczyć w akcji, wystarczy „otworzyć” swój projekt dla mieszkańców regionu przynajmniej na jeden dzień w okresie od 7 do 10 maja 2015 r.  Dzięki udziałowi w „Dniach Otwartych Funduszy Europejskich” uzyskają Państwo możliwość dodatkowej promocji projektu i staną się uczestnikami ogólnopolskiej akcji organizowanej pod jednym, wspólnym szyldem.

 

W przypadku zainteresowania udziałem w „Dniach Otwartych Funduszy Europejskich”, zachęcam Państwa do wypełnienia elektronicznego formularza zgłoszeniowego na stronie: www.dniotwarte.eu, która aktywna będzie od 25 lutego 2015 r. Zgłoszenia można nadsyłać do dnia 3 kwietnia 2015 r. Regulamin udziału w akcji jest do pobrania w załączniku.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania bądź obawiają się trudności w realizacji wydarzenia, prosimy o kontakt. Chętnie udzielimy Państwu wszelkich informacji.

 

Witold Stępień

Marszałek Województwa Łódzkiego

 

Osobami do kontaktu są: Alicja Błaszkowska - Inspektor Wydział ds. Informacji i Promocji Funduszy Europejskich mail: alicja.blaszkowska@lodzkie.pl, tel.: 42 663 34 49; Barbara Siestrzeńcewicz-Kuczuk - Naczelnik Wydziału ds. Informacji i Promocji Funduszy Europejskich barbara.siestrzencewicz@lodzkie.pl, tel. 42 663 32 98.

 

 
Top