Głęboka modernizacja energetyczna budynków - spotkania w Piotrkowie Trybunalskim i Skierniewicach

Data publikacji: 31.10.2019 r.

Informacje o spotkaniu

Mamy przyjemność poinformować o dwóch spotkaniach organizowanych przez Bank Gospodarstwa Krajowego pn. "Głęboka modernizacja energetyczna budynków wielorodzinnych mieszkaniowych lub budynków użyteczności publicznej - Pożyczka Termomodernizacyjna".

Najbliższe spotkania odbęda się w następujących terminach:

  • 19 listopada 2019, godz. 10:00 – w budynku Urzędu Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, przy Pasażu K. Rudowskiego 10 (sala konferencyjna nr 1),
  • 28 listopada 2019, godz. 10:00 – w Państwowej Uczelni im. Stefana Batorego w Skierniewicach przy ul. Batorego 64F (sala 307)

Serdecznie zachęcamy przedstawicieli Jednostek Samorządu Terytorialnego, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych oraz TBS-ów do wzięcia udziału w ww. spotkaniach, na których przedstawiciele BGK, Instytucji Finansujących oraz Zarządcy nieruchomości omówią system wsparcia dla poprawy efektywności energetycznej w województwie łódzkim oraz zaprezentują możliwość finansowania - z funduszy unijnych - inwestycji z zakresu głębokiej modernizacji energetycznej budynków. W spotkaniach weźmie również udział ekspert ds. efektywności energetycznej, który opowie o audycie energetycznym, stanowiącym pierwszy krok w przedmiotowych inwestycjach. Agenda obu spotkań jest identyczna, a one same zostały zaplanowane w różnych lokalizacjach i terminach tak, aby ułatwić dostępność wśród potencjalnych zainteresowanych.
Budynki, szczególnie starsze, potrzebują często kompleksowych i kosztownych inwestycji, co przekłada się na wzrost bieżących opłat za użytkowanie lokali. Atrakcyjne warunki unijnej pożyczki, w połączeniu z oszczędnościami, które powstaną po modernizacji budynku, sprawią, że koszty finansowe zaciągnięcia takiej pożyczki mogą w ogóle nie obciążyć bieżących kosztów użytkowników lokali.
Wizja realnego i odczuwalnego zmniejszenia opłat za ogrzewanie po zakończeniu inwestycji i poprawa wyglądu budynku powinny przekonać i zachęcić Państwa do udziału w tych spotkaniach.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.
Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły spotkań wraz z formularzem zgłoszeniowym znajdziesz na stronie internetowej Banku Gospodarstwa Krajowego.

 
Top