Zapraszamy na spotkanie branży IT

Data publikacji: 22.05.2019 r.

spotkanie cop

 

30 maja Centrum Obsługi Przedsiębiorcy stanie się centrum informacji na temat projektów badawczo-rozwojowych w branży IT.Wszystko za sprawą organizowanego przez nas spotkania informacyjnego z cyklu „Nauka spotyka biznes”, na którym przedstawiciele instytucji i szkół wyższych z województwa łódzkiego, przedstawią swoją ofertę naukową. Dla zgromadzonych uczestników spotkania przygotowaliśmy również panel dobrych praktyk, o którego poprowadzenie poprosiliśmy obecnych beneficjentów konkursu na „Projekty B+R przedsiębiorstw”. Jak zawsze podczas spotkania obecni będą również konsultanci z Centrum Obsługi Przedsiębiorcy, którzy doradzą przyszłym wnioskodawcom jak prawidłowo złożyć wniosek na ten typ konkursu.

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców głównie z branży IT do udziału w spotkaniu.

Spotkanie odbędzie się 30 maja br. (czwartek) w godz. 10.00 – 13.30 w sali konferencyjnej Centrum Obsługi Przedsiębiorcy przy ul. Moniuszki 7/9 w Łodzi, I piętro.

Szczegółowe informacje dotyczące szkolenia, wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępne są na stronie internetowej Centrum Obsługi Przedsiębiorcy.

 

 

 
Top