Zapraszamy na bezpłatne warsztaty fotograficzne

Data publikacji: 23.04.2018 r.

 

Serdecznie zapraszamy mieszkańców województwa łódzkiego do udziału w bezpłatnych warsztatach fotograficznych w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Zajęcia poprowadzi Paweł Olejniczak, łódzki fotograf i podróżnik, prowadzący profil na Facebooku „Olejniczak Photography”.

Spotkania będą rozpoczynały się o godz. 13:
1. 11 maja w Skierniewicach,
2. 12 maja w Poddębicach,
3. 13 maja w Łasku.

Uczestnicy będą fotografować wybrane obiekty związane z realizacją projektów współfinansowanych w ostatnich latach z Funduszy Europejskich.

Aby wziąć udział w danym warsztacie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. BRAK WOLNYCH MIEJSC WE WSZYSTKICH MIEJSCOWOŚCIACH

Ze względu na mobilność grupy, która będzie się poruszała po ścisłych centrach miast, do udziału w warsztatach zapraszamy wyłącznie osoby pełnoletnie.

08

PAWEŁ OLEJNICZAK: Fotografowanie otaczającego świata oraz odkrywanie go za pomocą światła i cieni, podróżowanie do miejsc zwykłych i niezwykłych - to wszystko stanowi motor działań napędzających moją codzienność.
Laureat m.in. konkursów National Geographic, Potęga Łodzi oraz Targów Film Video Foto Łódź. Specjalizuje się w fotografii pejzażu i architektury, odwiedził dziesiątki miast i miejsc na 3 kontynentach, aby móc szkolić swój warsztat fotograficzny.

Dodatkowe informacje:
promocja.rpo@lodzkie.pl lub tel. 42 663 34 83.

 

 
Top