Kolejna edycja spotkania informacyjnego z realizacji projektu

Data publikacji: 05.05.2017 r.

spotkanie realizacyjne

Zakres obowiązków związanych z podpisaniem umowy i zasady poprawnego wypełniania wniosku o płatność to dość trudne zagadnienia, nawet dla doświadczonych wnioskodawców, którzy nie po raz pierwszy startują w COP po unijne pieniądze. Jeśli do tego dołożymy jeszcze nieodłączne wytyczne w zakresie udzielania zamówień publicznych, to zdecydowanie robi się z tego pokaźna wiedza, którą powinien opanować każdy beneficjent.

Zdajemy sobie z tego sprawę i chcemy Wam to jak najbardziej ułatwić, dlatego też organizujemy cykliczne spotkania informacyjne z zakresu realizacji projektów unijnych. Oddajemy w Wasze ręce pracowników merytorycznych Wydziałów Realizacji i Kontroli, którzy z uwagi na pokaźne doświadczenie przekażą Wam cenne wskazówki, jak postępować, by z sukcesem zakończyć unijny projekt.
Wykorzystajcie tę okazję i zapiszcie się już dziś, w szczególności, że na każdym etapie prezentacji możecie śmiało zadawać pytania i wykorzystać czas naszych pracowników – na co dzień specjalistów od weryfikowania Waszych wniosków o płatność lub też kontrolowania poprawności przebiegu całego wniosku, a tu w charakterze – szkoleniowców!

Wierzymy, że regularne spotkania informacyjne przyniosą pozytywne efekty dla obu stron: dla Państwa w postaci zdecydowanie mniejszej ilości poprawek i oszczędności czasu, a dla nas w formie satysfakcji z tak dobrze realizowanych projektów z I/II osi.

Spotkanie odbędzie się 12 maja 2017 roku, w sali konferencyjnej Centrum Obsługi Przedsiębiorcy, ul. Moniuszki 7/9 w Łodzi, w godz. 10.00 – 13.30.

Tradycyjnie już liczba miejsc jest ograniczona. Do osób, które zakwalifikują się na listę uczestników wyślemy potwierdzenie drogą elektroniczną.

Dodatkowo, jeśli już teraz macie jakiekolwiek pytania, dotyczące prawidłowej realizacji projektu, uprzejmie prosimy o wpisanie ich do formularza zgłoszeniowego. Prowadzący szkolenie odniosą się do nich i odpowiedzą na nie w trakcie spotkania, co usprawni jego przebieg.

Szczegółowy program spotkania wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępne są na stronie internetowej Centrum Obsługi Przedsiębiorcy.

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE.

 
Top