Konkurs na Instrastrukturę B+R przedsiębiorstw – rozpoczynamy nabór wniosków o dofinansowanie

Data publikacji: 20.04.2017 r.

infrastruktura B R

Począwszy od 18 kwietnia przez kolejne 10 dni trwać będzie nabór wniosków o dofinansowanie w konkursie na Infrastrukturę B+R przedsiębiorstw.

Konkurs skierowany jest przede wszystkim do firm z regionu łódzkiego, ale także do konsorcjów przemysłowych z wiodącą rolą przedsiębiorcy i dotyczy projektów, polegających na wytworzeniu lub unowocześnieniu infrastruktury badawczo-rozwojowej, wykorzystywanej do prowadzenia działalności innowacyjnej przedsiębiorstwa.

Przypominamy, że dokumentację, niezbędną do przygotowania wniosku o dofinansowanie, znajdziecie na stronie internetowej Centrum Obsługi Przedsiębiorcy.

Wierzymy, że zaskoczycie nas przemyślanymi pomysłami, które perfekcyjnie wpisują się w kryteria  oraz regulamin naboru. Naprawdę warto spróbować, bo maksymalna kwota dofinansowania projektu to 3 mln zł.

Gdybyście mieli jakiekolwiek wątpliwości na etapie przygotowywania wniosku o dofinansowanie, pamiętacie, że zawsze możecie skorzystać z porad naszych konsultantów. Przypominamy, że Punkt Konsultacyjny COP działa przez cały tydzień, w godz.: pon. 8.00-18.00; wt.-pt. 8.00-16.00.

Projekty przyjmujemy w naszej siedzibie w Łodzi, przy ul. Moniuszki 7/9 do 28 kwietnia 2017 roku.

Powodzenia!


Top