Webinarium pn. Innowacyjne ŁÓDZKIE – szansa dla firm w programie HORYZONT EUROPA

×

Błąd

Nie masz uprawnień, by zobaczyć tę część witryny.
Data publikacji: 07.09.2023 r.

Informacje o webinarium

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi zaprasza do udziału w kolejnym, bezpłatnym webinarium z cyklu „Innowacyjne ŁÓDZKIE – szansa dla firm w programie HORYZONT EUROPA”. Celem spotkań jest zapoznanie przedsiębiorców z zasadami uczestnictwa i finansowania projektów w ramach Programu Ramowego HORYZONT Europa, a tym samym zachęcenie ich do aplikowania o środki w ogłoszonych naborach.
Najbliższe webinarium dotyczyć będzie zasad realizacji projektów w programie Horyzont Europa na przykładzie konkursów w zakresie EIC Accelerator, EIC Transition oraz EIC Pathfinder

Webinarium odbędzie się w formule online 29 września 2023 roku w godz. 10:00 – 12.00 (rekrutacja do 27.09.2023 r.) – organizator: Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi.

W przypadku chęci wzięcia udziału w webinarium, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego wraz z niniejszą informacją pod przyciskiem „Weź udział”. Informujemy o możliwości zapewnienia tłumacza języka migowego podczas webinarium lub innej potrzeby, którą wystarczy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w webinarium decydować będzie kolejność zgłoszeń. Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w webinarium wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia.
W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem.

Dla kogo

Webinarium skierowane jest do wszystkich przedsiębiorców, w tym mikro, małych i średnich działających na obszarze województwa łódzkiego zainteresowanych budowaniem swojej przewagi konkurencyjnej w oparciu o prace badawczo – rozwojowe i innowacyjne rozwiązania.

Program webinarium

 1. Źródła informacji o Funduszach Europejskich.
 2. Program Ramowy HORYZONT Europa:
  • podstawowe informacje;
  • zasady uczestnictwa i finansowania;
  • jak poprawnie złożyć wniosek.
 3. Zasady realizacji projektów w programie HORYZONT Europa na przykładzie ogłoszonych konkursów:
  • EIC Accelerator;
  • EIC Transition i Pathfinder.
  w tym zakres wsparcia, zasady oceny projektów, dobre praktyki.
 4. Instrument STEP oraz usługa INNOPOINT – wsparcie przedsiębiorców na drodze do innowacyjności.
 5. Pytania i odpowiedzi – panel z udziałem specjalisty ds. Funduszy Europejskich z Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Łodzi oraz ekspertów Horyzontalnego Punktu Kontaktowego w regionie Polska Centralna.

Organizator webinarium

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi
ul. Moniuszki 7/9
90-101 Łódź
Tel.: 42 663 31 07, 42 663 34 05, 42 291 97 60.
e- mail: PIFE.Lodz@lodzkie.pl

Klauzula informacyjna RODO

Klauzula Informacyjna Ministra Funduszy i Polityki Regionalnej

Dane osobowe przetwarzane przy użyciu komunikatora Cisco Webex Meetings mogą być dostępne dla administratora tego narzędzia, który jako dostawca narzędzi umożliwiający organizację spotkań online może przetwarzać dane we własnych celach i w oparciu o inne podstawy prawne zgodnie z polityką prywatności dostępną na stronie internetowej Cisco.
Dane osobowe przetwarzane przy użyciu komunikatora mogą być przekazywane do państw trzecich, zgodnie z polityką prywatności dostawcy narzędzia wskazanej powyżej.

 

 

Weź udział w szkoleniu

Wybierz organizatora szkolenia:

Dodatkowe informacje

 • Mapa:
 • Umowa jest obowiązkowa: Nie
 • Status: Planowane
 • Data: 2023-09-29
 • Miejsce: Łódź
 • Temat: Jak uzyskać dofinansowanie?
 • Kim jestem: Przedsiębiorca

zestawienie znakow2

 
Top