Webinarium pn. „Młodzi z POWERem”

×

Błąd

Nie masz uprawnień, by zobaczyć tę część witryny.
Data publikacji: 09.02.2023 r.

Informacje o webinarium

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pn. „Młodzi z POWERem”. Celem webinarium jest zapoznanie uczestników z możliwością wzięcia udziału m.in. w projektach współfinansowanych z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020. Podczas spotkania omówione zostaną formy dofinansowania dokształcenia, staży zawodowych i działalności gospodarczej.

Najbliższe webinarium odbędzie się 24 lutego 2023 roku w godz. 11:00 – 12:00 (rekrutacja do 22.02.2023 r.) – organizator: Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi.

W przypadku chęci wzięcia udziału w webinarium, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego wraz z niniejszą informacją pod przyciskiem „Weź udział”. Informujemy o możliwości zapewnienia tłumacza języka migowego podczas spotkania. Potrzebę taką wystarczy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w webinarium decydować będzie kolejność zgłoszeń. Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w webinarium wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia. W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem.

Dla kogo

Do skorzystania ze spotkania zapraszamy osoby młode do 29. roku życia, pozostające bez zatrudnienia, zamieszkałe na terenie województwa łódzkiego oraz wszystkich zainteresowanych przedmiotową tematyką.

Program spotkania

 1. Wprowadzenie do webinarium.
 2. Źródła informacji o Funduszach Europejskich.
 3. Możliwości wsparcia osób do 29 roku życia w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 - Kompleksowe programy stażowe.
 4. Pożyczki na kształcenie:
  - Inwestuj w rozwój,
  - Projekt Open.
 5. Pożyczki na uruchomienie działalności gospodarczej pn. „Wsparcie w starcie”.
 6. Pytania i odpowiedzi. Panel z udziałem przedstawicieli Instytucji udzielających wsparcia - Studium Nowoczesnych Technologii Szkoleniowo-Wdrożeniowych oraz Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki im. prof. J. Chechlińskiego.

Organizator webinarium

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi
ul. Moniuszki 7/9
90-101 Łódź
tel.: 42 663 31 07, 42 663 34 05, 42 291 97 60
e-mail: GPILodz@lodzkie.pl

Jeśli zmieniłeś/aś zdanie i nie weźmiesz udziału w naszym wydarzeniu, prosimy poinformuj nas.

Klauzula informacyjna art.13 RODO

 

 

Weź udział w szkoleniu

Wybierz organizatora szkolenia:

Dodatkowe informacje

 • Mapa:

 • Umowa jest obowiązkowa: Nie
 • Status: Aktualne
 • Data: 2023-02-24
 • Miejsce: Łódź
 • Temat: Inne
 • Kim jestem: Osoba fizyczna

zestawienie znakow2

 
Top