ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE Z POWEREM!

Data publikacji: 27.03.2022 r.

BLOG NAGLOWEK 24 03 2
ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE Z POWEREM!

 

W kwietniu i w maju Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich z województwa łódzkiego zorganizują cztery webinaria, których tematyka powinna szczególnie zainteresować osoby bezrobotne do 29 roku życia. W trakcie spotkań dowiedzą się one, jakie możliwości wsparcia mogą uzyskać dzięki Programowi Operacyjnemu Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (POWER).

 

Każde z webinariów rozpocznie się od wprowadzenia. Następnie uczestnicy spotkań poznają formy pomocy, którą mogą otrzymać dzięki POWER. Wśród opcji wsparcia udzielanych w ramach programu znajdują się dotacje na uruchomienie działalności gospodarczej oraz kompleksowe programy stażowe. W dalszej kolejności uczestnikom webinariów zostaną przybliżone warunki i atrybuty pożyczki „Wsparcie na starcie”, która jest przyznawana na otwarcie firmy. Na sam koniec każdego ze szkoleń odbędzie się panel pytań i odpowiedzi. Wśród ekspertów odpowiadających na pytania uczestników, znajdą się przedstawiciele Fundacji Instytutu Spraw Obywatelskich oraz Wyższej Szkoły Finansów i Informatyki im. prof. J. Chechlińskiego. Obie instytucje znajdują się w gronie podmiotów udzielających wsparcia w ramach programu POWER.

Webinaria odbędą się 6 i 26 kwietnia oraz 11 i 24 maja. Zorganizują je kolejno Główny Punkt Informacyjny Europejskich w Łodzi, a następne Lokalne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich z Łowicza, Sieradza i Bełchatowa.

Zapisy na webinaria odbywają się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularza, który dostępny jest na tej stronie. Na dole strony wystarczy wybrać interesujący nas termin szkolenia, a następnie podać swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail.

Tegoroczna wiosna jest niezwykle pracowita dla Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich z naszego województwa. Cykl webinariów na temat wsparcia z POWER dla osób do 29 roku życia nie jest jedynym cyklem szkoleniowym, w którym można wziąć udział. Wśród innych wydarzeń znajdują się:

- cykl webinariów „Rozwiń swój biznes”;

- dwa webinaria pod nazwą „Wsparcie branżowe dla centrów kształcenia zawodowego i ustawicznego”;

- dwa webinaria pod nazwą „Rozlicz projekt EFS z sukcesem – SL2014 w praktyce”;

- cykl webinariów pod nazwą „Program rehabilitacji leczniczej dla mieszkańców województwa łódzkiego”;

- cykl webinariów „Wypromuj swój projekt – obowiązki informacyjno-promocyjne Beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020”.

Informacje na temat wszystkich szkoleń i konferencji organizowanych przez Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich z województwa łódzkiego można znaleźć tutaj.


 Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:

  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
  • instagram

 

 

ciag feprreg rrp wl ueefsi 01

 Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego

 

 
Top