Planuj i pomagaj – kup bilet na przyszłość!

Data publikacji: 17.04.2020 r.

Część załączonej wiadomościPlanuj i pomagaj – kup bilet na przyszłość!

 

Tęsknisz za wyjściem do kina lub wycieczką do ZOO? W takim razie już dziś kup bilet, który wykorzystasz po zniesieniu obostrzeń związanych ze stanem epidemii koronawirusa. W ten sposób możesz poprawić sobie humor bez wychodzenia z domu, a co najważniejsze: pomożesz przedsiębiorcom i zwierzętom! Zobacz, jak kupić bilet online do Zoo Safari w Borysewie lub kina Charlie – miejsc, które dzięki Funduszom Europejskim dostarczają turystycznych atrakcji w Łódzkiem.

Na pomoc mieszkańcom Zoo Safari

Mija kolejny tydzień, od kiedy w trosce o nasze bezpieczeństwo zamknięto restauracje, kina, ogrody zoologiczne i inne miejsca, w których chętnie spędzaliśmy wolny czas. Dla ich właścicieli i pracowników to bardzo stresujący okres, ponieważ brak odwiedzających oznacza brak dochodów. Im dłużej trwa ta sytuacja, tym większy staje się znak zapytania o ich przyszłość. W wyjątkowo trudnym położeniu znalazło się Zoo Safari w Borysewie. Tam kryzys związany z COVID-19 dotyka nie tylko ludzi, ale i zwierzęta. Jeśli chcesz im pomóc, już dziś możesz kupić bilet, z którego dochód zostanie przeznaczony na wyżywienie, leczenie i zapewnienie godnych warunków dla wszystkich podopiecznych Safari.
Wystarczy, że wejdziesz na stronę Kup bilet na przyszłość, wybierzesz liczbę i rodzaj, a później dokonasz przelewu online. Warto zauważyć, że ceny zostały obniżone, a bilety będą ważne w sezonie 2020 oraz 2021. Tej atrakcyjnej ofercie od pana Andrzeja Pabicha, prezesa Dylen Sp. z o.o. i właściciela Zoo, towarzyszy gorąca prośba o pomoc w utrzymaniu Safari. Wszystko po to, aby po zakończeniu narodowej kwarantanny móc cieszyć się wycieczką do tego wyjątkowego miejsca. To właśnie tutaj można z bliska przyjrzeć się ponad 500 gatunkom zwierząt mieszkającym na przestrzeni blisko 30 hektarów. Wśród nich znajdują się m.in. białe lwy i tygrysy, których nie znajdziemy w żadnym innym ogrodzie zoologicznym w Polsce. Więcej na ten temat przeczytacie w naszym artykule Zoo Safari Borysew na weekend. Jego lektura pomoże Wam w przygotowaniach do zwiedzania, kiedy Zoo zostanie ponownie otwarte dla turystów.
 

„Cegiełka” dla Charliego

Jeśli lubisz chodzić do kina, możesz pomóc jednemu z nich. Łódzkie Kino - Galeria Charlie zaprasza do zakupu wirtualnego biletu do wykorzystania w przyszłości. Tak zwana „Cegiełka” dla Charliego to rodzaj wsparcia, które pozwoli na utrzymanie w okresie, kiedy kino jest zamknięte dla widzów. Cena obejmuje nie tylko bilet na dowolny seans, ale również kawę/herbatę/gorącą czekoladę w wyjątkowej kinowej kawiarni. „Cegiełka” będzie ważna aż do końca 2020 roku (nie obejmuje wydarzeń specjalnych, przeglądów, festiwali). Możesz ją zakupić na stronie charlie.pl. Po ponownym otworzeniu Charliego będzie ją trzeba okazać (na telefonie lub wydrukowaną) w kasie kina. Tam zostanie wymieniona na wejściówkę na wybrany z repertuaru seans. – Można kupić ich dowolną ilość i chodzić na projekcje z najbliższymi lub podarować komuś w prezencie – podpowiada ekipa Kino - Galeria Charlie i dodaje – Dziękujemy wszystkim naszym Widzom za taki rodzaj wsparcia – to wiele dla nas znaczy. Widzimy się wkrótce!

 

Aby było dokąd wracać

Kupowanie biletów na przyszłość to forma wsparcia, która zyskuje coraz większą popularność. W obecnej sytuacji jest ona jak koło ratunkowe dla wielu przedsiębiorców. Pamiętajmy, że dzięki ich działalności, którą wielokrotnie wspierają Fundusze Europejskie, rozwijała się dotychczas kultura i turystyka w Łódzkiem. Zakup biletów i cegiełek pozwala nam na współudział w utrzymaniu ulubionych miejsc wypoczynku i rozrywki, do których mamy nadzieję wkrótce powrócić.


Chcesz pomóc w inny sposób? Koniecznie odwiedź na Facebooku profil Łódzkie w walce z COVID-19 – sprawdź, jak włączyć się w działania, które mają zatrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa. Wiele z nich koordynuje i inicjuje Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego. 
Zapraszamy również do odwiedzenia naszej zakładki: „Fundusze a koronawirus”. Publikujemy w niej aktualne komunikaty związane z Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, jak również informacje o działaniach podejmowanych przez UMWŁ i beneficjentów FE.
 

 

Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:
  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
  • instagram

 

 

rpo8

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top