Beneficjencie – świętuj swój sukces na DOFE!

Data publikacji: 28.02.2020 r.

Część załączonej wiadomościBeneficjencie – świętuj swój sukces na DOFE!

 

Znamy już dokładną datę siódmej edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich (w skrócie DOFE). Weekend pełen atrakcji, wśród których będą m.in. pikniki, koncerty, imprezy plenerowe, wystawy i warsztaty, odbędzie się w tym roku 5-7 czerwca. Jeśli uzyskałeś unijną dotację, możesz wziąć udział w tym wydarzeniu jako jego współtwórca. Zobacz, jak to zrobić i dlaczego warto!

DOFE – świętujmy razem!

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to wielkie święto wszystkich, którzy korzystają z unijnych dotacji. A zatem – to święto nas wszystkich, bo każdy z nas (świadomie lub nie) czerpie z projektów, których realizację umożliwiają pieniądze z Funduszy Europejskich. Dzięki nim są budowane i remontowane drogi, zabytki rewitalizowane, a budynki mieszkalne i użyteczności publicznej – modernizowane. Ponadto prowadzone są działania prozdrowotne, powstają nowe żłobki i miejsca opieki… Wśród dofinansowanych projektów nie brakuje tych, które pomagają wyjść z bezrobocia, umożliwiają rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej i wspierają rozwój firm. DOFE to coroczna weekendowa impreza, która ma służyć przypomnieniu o wszystkich sukcesach, jakie przy wsparciu FE udało się osiągnąć w naszym kraju – również w Łódzkiem. Rozmach przedsięwzięcia najlepiej obrazuje jego skala. W 2019 r. na całą akcję złożyły się aż 842 różne wydarzenia, które odwiedziło blisko 160 000 osób! O tym, jakie atrakcje w naszym regionie przygotowano w zeszłym roku, możesz przeczytać tutaj: Po majówce bawimy się na DOFE! Sprawdźcie atrakcje!

 

Korzystasz z unijnych dotacji? Skorzystaj z DOFE!

Jeśli jesteś beneficjentem, podczas DOFE możesz pochwalić się, na co zdobyłeś i przeznaczyłeś pieniądze z dotacji. To doskonała okazja, aby wypromować swój biznes, nawiązać nowe kontakty z potencjalnymi klientami lub kontrahentami. To też szansa, aby zachęcić innych do udziału lub skorzystania z Twojego pomysłu, który wpływa na poprawę warunków życia w Łódzkiem. Uczestnicząc w DOFE możesz pokazać szerszemu gronu swoją markę, produkt, usługę lub pochwalić się efektami podjętych inicjatyw społecznych. Zastanawiasz się, czy Cię na to stać? Zapewniamy, że tak! Nie musisz organizować spektakularnego eventu. Wystarczy, że w ciekawy sposób pokażesz swoją siedzibę lub miejsca, które są na co dzień niedostępne dla zwiedzających czy po prostu ciekawie opowiesz o projekcie. Jeśli prowadzisz firmę, możesz zachęcić do skorzystania ze swojej oferty z okazjonalną zniżką. Twoje zaangażowanie na pewno się opłaci. Wszystkim uczestnikom-współtwórcą organizatorzy zapewniają m.in.:
•    profesjonalną promocję akcji – telewizja, radio, Internet;
•    plakaty i ulotki w wersji elektronicznej;
•    funkcjonalną stronę internetową stworzoną na tę okazję – dzięki wyszukiwarce i mapie wydarzeń odwiedzający trafią do Ciebie na pewno;
•    pakiet drobnych materiałów promocyjnych
Co więcej, o najciekawszych projektach i atrakcjach będą nakręcone krótkie filmiki. Zostaną też przygotowane materiały do albumu, który zostanie wydrukowany i rozpowszechniony w całym kraju.
 

Jak zgłosić swoje wydarzenie do Dni Otwartych Funduszy Europejskich?

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie: https://dniotwarte.eu/dolacz-do-nas
 

 

 
Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:
  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
  • instagram

 

 

rpo8

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top