Poznaj „Patent na spełnianie marzeń” w Łódzkiem

Data publikacji: 13.09.2019 r.

Część załączonej wiadomościPoznaj „Patent na spełnianie marzeń” w Łódzkiem

 

Już 16 września, w hotelu Andel’s w Łodzi, rozpocznie się XII Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2019. Wśród prelegentów nie zabraknie specjalistów od unijnych dofinansowań i ich beneficjentów. Więcej na temat Funduszy Europejskich dowiecie się podczas panelu pt. „PATENT NA SPEŁNIANIE MARZEŃ. DOTACJE UNIJNE NA BADANIA I ROZWÓJ”, na które zaprasza Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Czym jest Centrum Obsługi Przedsiębiorcy?

COP zajmuje się przyznawaniem unijnych dotacji głównie przedsiębiorcom, którzy chcą rozwijać swoją działalność. Dlaczego ich wpieranie jest takie ważne? Ponieważ właśnie oni zapewniają miejsca pracy, umacniają gospodarkę i podnoszą prestiż województwa łódzkiego. Centrum organizuje również spotkania informacyjne i szkolenia eksperckie z dziedzin, których znajomość jest niezbędna przy realizacji projektów dofinansowanych w ramach RPO WŁ. Wszystko po to, aby jak najwięcej podmiotów mogło skorzystać ze wsparcia, jakie oferują Fundusze Europejskie. Dla tych, którzy są zainteresowani udziałem w projektach B+R, COP przygotował Akcję Konsultację, o której więcej dowiecie się z Webinarium 15. Akcja konsultacja, czyli pomoc przy konkursach B+R!

 

Kierunek: rozwój

Europejskie Forum Gospodarcze to dwudniowe wydarzenie, które stanowi przestrzeń do spotkań i wymiany doświadczeń między przedstawicielami samorządów, świata biznesu i nauki. – Szerokie spektrum tematów, znakomici goście i prelegenci sprawią, że będzie to spotkanie nie tylko profesjonalistów, ale i osób zainteresowanych, oparte na doświadczeniu i wiedzy, a wymiana opinii będzie ogromną wartością. Bloki tematyczne są skoncentrowane na najważniejszych dla województwa łódzkiego dziedzinach gospodarki. Będziemy więc mówić o rolnictwie i przetwórstwie rolno-spożywczym oraz logistyce i transporcie. Dużo uwagi poświęcimy przedsiębiorcom, a także nowym technologiom i pracom badawczym. Zapraszam też Państwa do współtworzenia strategii rozwoju województwa – w ten sposób rolę Forum wyjaśnia Grzegorz Schreiber, Marszałek Województwa Łódzkiego, zapraszając do udziału w wydarzeniu.

 

„Patent na spełnianie marzeń” na wyciągniecie ręki

Ostatnie z wymienionych tematów zostaną poruszone podczas panelu przygotowanego przez COP – „PATENT NA SPEŁNIANIE MARZEŃ. DOTACJE UNIJNE NA BADANIA I ROZWÓJ”, który odbędzie się 16 września o godz. 17.45 w sali SILK. Spotkanie będzie miało charakter moderowanej debaty. Poprowadzi ją Krystian Dobrzański – dziennikarz i przedsiębiorca. Obecnie prowadzi własny kanał na YouTube, gdzie wyjaśnia różne aspekty związane z polskim prawem. W dyskusji wezmą udział:
•    Małgorzata Rogiewicz – Właścicielka firmy, VIMAX,
•    Tomasz Chmielecki – Prezes Zarządu, LiW CARE Technology sp. z o.o.,
•    Paweł Karniewski – Prezes Zarządu, TECHNOLOGIE GALWNICZNE sp. z o.o.,
•    Maciej Spuś – Kierownik Laboratorium Biotechnologicznego, POLFARMEX S.A.,
•    Marta Jagodzińska – Zastępca Dyrektora, Centrum Obsługi Przedsiębiorcy.

Zachęcamy kolejne firmy do sięgania po środki unijne na projekty badawcze, dlatego też zaproszeni goście - beneficjenci Centrum Obsługi Przedsiębiorcy– będą mieli okazję opowiedzieć o swoich doświadczeniach z funduszami: o napotkanych trudnościach, ale też o tym, co było ich atutem, jakie korzyści osiągnęli bądź jakich się spodziewają, a także, na co zwrócić uwagę przy tworzeniu projektu.

 

Konsultanci COP będą na Was czekać!

Przez cały czas trwania Forum, tj. 16 i 17 września, w holu Hotelu Andel’s, będzie czynne stoisko COP. Nasi konsultanci będą oni udzielać bezpłatnych porad wszystkim, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o możliwościach, jakie stwarza korzystanie z unijnych dotacji. Na stoisku przygotowanym przez COP spotkacie się również z przedstawicielami firmy Pafana z Pabianic, która zaprezentuje efekty swojej przygody z funduszami unijnymi.


Aby wziąć udział w XII Europejskim Forum Gospodarczym, wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej. Kliknij tutaj i skorzystaj ze wszystkich możliwości, jakie przygotowali organizatorzy, od wysłuchania wykładów i udziału w panelach, aż po nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych i udział w Gali „Biznes na plus”.
 


 

Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:
  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
  • instagram

 

 

rpo8

 
 
Top