Kino letnie i pokoje zagadek w Łódzkiem – ostatnie weekendy!

Data publikacji: 23.08.2019 r.

Część załączonej wiadomościKino letnie i pokoje zagadek w Łódzkiem – ostatnie weekendy!

Wakacyjne weekendy upływały nam pod znakiem filmów i pokojów zagadek. Nieuchronnie zbliża się koniec wakacji. W Łódzkiem wiemy, jak poprawić humor tym, których to smuci. Zapraszamy do Zgierza i Sieradza na ostatnie filmowe hity w kinie letnim i dawkę emocji w unijnych pokojach zagadek. Kto jeszcze nie zdążył, ma szansę spróbować!

Gdzie byliśmy?

Do tej pory seanse odbyły się w Wieluniu, Brzezinach i Bełchatowie. Atrakcje cieszyły się dużym zainteresowaniem, a atmosfera była iście wakacyjna! Przed nami jeszcze dwa weekendy z kinem letnim. W kolejny weekend spotykamy się w dniach 31.08.2019 i 01.09.2019 w Zgierzu w Parku Miejskim. Już od 10:00 czekają na Was pokoje zagadek, gdzie możecie sprawdzić swoją wiedzę i spryt. Zagadki dotyczą 2 jubileuszy jakie obchodzimy w tym roku: 100-lecia województwa łódzkiego oraz 15-lecia wejścia Polski do Unii Europejskiej. Gra w poszukiwanie zaginionej księgi i  w pracowni możliwości potrwa do godz. 20:00, zarówno w sobotę jak i w niedzielę.  Po zabawie w pokojach zagadek zapraszamy na seanse. Ciekawi jesteście jakie filmy zobaczycie? To pokazuje nasza grafika.

 

Choć seanse rozpoczynają się o zmroku około godziny 21.00, na nasze leżaki zapraszamy od godziny 20:00. Przed chłodem ochronią Was nasze koce, a oglądanie uprzyjemni darmowy popcorn, który przygotujemy tuż przed seansem.


Natomiast 7 i 8 września zapraszamy do Sieradza, gdzie organizowany jest także Mixer Regionalny. Podczas Mixera nie zabraknie atrakcji dla dzieci, dorosłych i seniorów. My też włączymy się do akcji i zapewnimy pokoje zagadek na Starym Rynku. Escape roomy będą czekały na czteroosobowe grupy chcące zmierzyć się z czasem. Pokazy filmowe odbędą się natomiast nad Wartą w pięknej scenerii na wygodnych leżakach i z pysznym, darmowym popcornem!

Chcecie na bieżąco poznawać najlepsze atrakcje w Łódzkiem? Zapraszamy na nasz fanpage „Zmieniamy Łódzkie”!

 
Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:
  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
  • instagram

 

 

rpo8

 
 
Top