WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM I ROZWIJAJ BIZNES Z FUNDUSZAMI EUROPEJSKIMI

Data publikacji: 17.03.2022 r.

BLOG NAGLOWEK 16 03 2




WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM I ROZWIJAJ BIZNES
Z FUNDUSZAMI EUROPEJSKIMI

 

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich z województwa łódzkiego zorganizują w marcu i kwietniu cztery bezpłatne webinaria „Rozwiń swój biznes!”. Uczestnicy webinariów zdobędą wiedzę związaną z różnymi formami wsparcia dla firm działających w naszym regionie.

 

Pierwsze ze szkoleń już za nami. Odbyło się ono w środę 16 marca, a zorganizował je Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu. Kolejne webinaria z cyklu „Rozwiń swój biznes!” odbędą się kolejno 23, 29 marca i 7 kwietnia, a przeprowadzą je punkty w Łowiczu, Bełchatowie oraz Łodzi.

W jaki sposób zapisać się na wybrane webinarium? To niezmiernie proste. Na dole tej strony wystarczy wybrać interesujący nas termin, a następnie wypełnić formularz. Dane, które są niezbędne przy wypełnianiu formularza, to imię i nazwisko, adres e-mail oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych w ramach klauzuli informacyjnej RODO.

Każde z webinariów „Rozwiń swój biznes!” potrwa przez godzinę. Po wprowadzeniu do tematyki szkolenia, uczestników czeka omówienie możliwości uzyskania dotacji do szkoleń i studiów podyplomowych. Dowiedzą się oni, w jaki sposób rozwijać kompetencje pracowników firmy dzięki środkom finansowym, które można pozyskać z Bazy Usług Rozwojowych i Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Drugi z segmentów webinarium będzie poświęcony dotacjom i środkom na utworzenie miejsc pracy. Uczestnicy szkolenia zapoznają się z możliwościami, które oferują takie instytucje jak Wojewódzki Urząd Pracy, Powiatowe Urzędy pracy oraz Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Ponadto w tej części szkolenia omówiona zostanie pożyczka Wsparcie w starcie.

Trzeci panel webinarium skupi się na trzech pożyczkach, o które mogą ubiegać się przedsiębiorcy. Te pożyczki to pożyczka rozwojowa, płynnościowa i obrotowa. Oprócz omówienia zasad wszystkich pożyczek, uczestnicy „Rozwiń swój biznes!” otrzymają garść informacji na temat finansujących je instytucji.

W kolejnej części szkolenia omówiony zostanie projekt Nowy start. Jest on dedykowany osobom, które mimo wcześniejszego niepowodzenia lub niepowodzeń, ponownie zdecydowały się na otworzenie działalności gospodarczej. Uczestnicy zapoznają się z informacji ogólnymi na temat Nowego startu oraz instytucjami realizującymi projekt.

Ostatni segment cyklu webinariów to garść informacji o źródłach informacji na temat Funduszy Europejskich. Uczestnicy szkoleń otrzymają również możliwość zadawania pytań.

 

 Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:

  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
  • instagram

 

 

ciag feprreg rrp wl ueefsi 01

 Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego

 

 
Top