NIE WIESZ JAK WYPROMOWAĆ SWÓJ PROJEKT? CZAS TO ZMIENIĆ!

Data publikacji: 27.02.2022 r.

BLOG NAGLOWEK 23 02
NIE WIESZ JAK WYPROMOWAĆ SWÓJ PROJEKT? CZAS TO ZMIENIĆ!

 

Realizowałeś lub realizujesz projekt dofinansowany z Unii Europejskiej? To z całą pewnością wiesz, że ciąży na Tobie obowiązek jego promocji. Nie martw się, jeśli masz wątpliwości co do swojej wiedzy w tym temacie. Seria webinariów, którą zorganizują Punkty Informacji Funduszy Europejskich (PIFE) z województwa łódzkiego z pewnością rozwiąże Twoje problemy.

 

W ciągu trzech miesięcy – od marca do czerwca – łódzkie PIFE przeprowadzi pierwszą część cyklu webinariów pod nazwą „Wypromuj swój projekt – obowiązki informacyjno-promocyjne Beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020”. Każde ze szkoleń potrwa przez nieco ponad godzinę, a uczestnicy zostaną mogli zapoznać się z następującymi zagadnieniami:

- sposób dokumentowania działań informacyjno-promocyjnych;

- sposób przygotowania strony internetowej oraz prawidłowego oznaczenia miejsca

projektu;

- znaki graficzne w obowiązkach informacyjno-promocyjnych;

- najczęściej popełniane błędy.

Obowiązki promocyjne beneficjentów Funduszy Europejskich mogą się różnić w zależności od daty zawarcia umowy o dofinansowanie. Autorzy programu webinarium oczywiście doskonale o tym pamiętali – uczestnicy każdego ze szkoleń poznają różnice pomiędzy obowiązkami promocyjnymi dla umów zawartych do 31 grudnia 2017, od 1 stycznia 2018 oraz po 1 stycznia 2021.

Pierwsze z webinariów na temat promocji projektów unijnych odbędzie się już 7 marca br. w Lokalnym PIFE w Bełchatowie. 30 marca webinarium przeprowadzi łowicki PIFE. W kwietniu i w maju odbędzie się po jednym szkoleniu z zakresu promocji, 12 kwietnia w Lokalnym PIFE w Sieradzu oraz 10 maja Głównym PIFE w Łodzi. Ostatnie z zajęć odbędzie się 9 czerwca w Lokalnym PIFE w Sieradzu.

Rejestracja na webinaria prowadzona jest drogą elektroniczną za pośrednictwem formularza, który znajdziesz tutaj.

Druga tura cyklu webinariów została zaplanowana na jesień. Szczegóły już wkrótce.

 

 Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:

  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
  • instagram

 

 

ciag feprreg rrp wl ueefsi 01

 Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego

 

 
Top