SKORZYSTAJ Z BAZY SZKOLENIOWEJ W NASZYM SERWISIE

Data publikacji: 09.02.2022 r.

BLOG NAGLOWEK 09 02 2
SKORZYSTAJ Z BAZY SZKOLENIOWEJ W NASZYM SERWISIE

 

Zapewne nie każdy czytelnik zdaje sobie sprawę z tego, że w naszym serwisie znajduje się pokaźna baza z materiałami szkoleniowymi. Co się na nią składa? Gdzie można ją znaleźć? Odpowiedzi poznasz dzięki lekturze bloga.

 

Pod adresem https://rpo.lodzkie.pl/dowiedz-sie-wiecej-o-programie/pobierz-poradniki-i-publikacje/prezentacje znajdziesz olbrzymią porcję wiedzy, która jest związana z kwestiami najbardziej interesującymi przedsiębiorców korzystających z Funduszy Europejskich. Do takich zagadnień należą m.in. prawo zamówień publicznych, ochrona własności intelektualnej czy analiza ekonomiczno-finansowa firmy przed składaniem wniosków o unijne dofinansowanie. Materiały szkoleniowe dotyczące tych, a także wielu innych tematów są dostępne w formatach PDF oraz prezentacji programu Microsoft Power Point.

Baza serwisu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego to również materiały audiowizualne. Na przywołanej w poprzednim akapicie podstronie znajdziesz 24 webinaria. Ich zakres tematyczny jest bardzo szeroki i nie dotyczy wyłącznie spraw, którymi w głównej mierze będą zainteresowani przedsiębiorcy. Do obejrzenia są bowiem webinaria związane ze zdrowiem, czy bonami szkoleniowymi dla mieszkańców naszego województwa.

Baza szkoleniowa w portalu rpo.lodzkie.pl jest na bieżąco aktualizowana. Ostatnio dodanymi do niej materiałami są szkolenia online, które Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego organizował jesienią 2021 roku. Wśród szkoleń, które można obejrzeć, znajdują się m.in. szkolenia z następujących tematów:

- prawo zamówień publicznych w projektach unijnych;

- szczegółowe warunki zamówienia w projektach unijnych;

- archiwizacja dokumentacji projektowej;

- kontrola projektów unijnych;

- przygotowanie budżetu projektu;

- korekty finansowe w projektach unijnych;

- praca w systemie SL2014;

- pomoc publiczna i de minimis;

- partnerstwo publiczno-prywatne.

Oczywiście może zdarzyć się tak, że materiały w naszym serwisie nie rozwikłają wszystkich wątpliwości związanych z prowadzeniem projektu unijnego. W takiej sytuacji warto skontaktować się Punktami Informacyjnymi Funduszy Europejskich. W województwie łódzkim znajdują się cztery takie miejsca: główny punkt mieści się w Łodzi, zaś lokalne oddziały zlokalizowane są w Sieradzu, Bełchatowie i Łowiczu. Więcej informacji na temat działających w regionie PIFE znajdziesz tutaj.

Na sam koniec dzisiejszego wpisu jeszcze raz zapraszamy do zapoznania się z bazą szkoleniową w naszym serwisie - https://rpo.lodzkie.pl/dowiedz-sie-wiecej-o-programie/pobierz-poradniki-i-publikacje/prezentacje

 

 Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:

  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
  • instagram

 

 

ciag feprreg rrp wl ueefsi 01

 Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego

 

 
Top