Weź udział w seminarium w Łódzkim Domu Kultury!

Data publikacji: 27.09.2021 r.

BLOG NAGLOWEK 2709
Weź udział w seminarium w Łódzkim Domu Kultury!

 

Już 1 października 2021 roku o godzinie 12 w Łódzkim Domu Kultury odbędzie się seminarium „Fundusze Europejskie dla rozwoju osobistego”. Udział w seminarium jest bezpłatny, a zapisy na nie prowadzone są poprzez formularz, który znajdziecie tutaj.

W seminarium mogą wziąć udział absolutnie wszystkie zainteresowane osoby i podmioty – zarówno osoby fizyczne, przedsiębiorcy, jak i przedstawiciele samorządów, czy organizacji pozarządowych. Uczestnicy warsztatów zdobędą informacje związane z aktualnymi naborami wniosków oraz poznają dobre praktyki w kwestii realizacji projektów rozwojowych.

Jednym z głównych punktów seminarium będzie wykład motywacyjny na temat zalet uczenia się przez całe życie. Poprowadzi go znany trener rozwoju osobistego Miłosz Brzeziński. Brzeziński ma na swoim kilka wydanych książek o tematyce rozwojowo-motywacyjnej: m.in. „Życiologia, czyli o mądrym zarządzaniu czasem”, „Głaskologia”, „Biznes, czyli sztuka budowania relacji” oraz „Pracować i nie zwariować”. Trener wydał ponadto książkę „Jak pies z kotem, czyli o radości i złości w miłości”, którą napisał wspólnie ze znaną psycholog Katarzyną Miller.

Udział w seminarium można wziąć zarówno zdalnie, jak również w sposób stacjonarny. Oczywiście druga z form udziału musi odbyć się z koniecznością zachowania reżimu sanitarnego.

Na sam koniec raz jeszcze LINK, za pośrednictwem którego zapiszecie się na seminarium.

  

 Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:

  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
 
Top