Bogata oferta szkoleń dla przedsiębiorców

Data publikacji: 15.09.2021 r.

E RPO2 BLOG wrzesien 2021 BLOG NAGLOWEK 14 09 szkolenia
Bogata oferta szkoleń dla przedsiębiorców

 

To będzie niezwykle produktywna jesień dla beneficjentów Funduszy Europejskich. Zarówno obecnych, jak i przyszłych. Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego przygotował dla nich bowiem bogatą ofertę szkoleń, których tematami będą najważniejsze zagadnienia związane z unijnymi dotacjami. Wszystkie zajęcia będą prowadzone online.

 

Przez niecałe dwa miesiące – od 21 września do 15 listopada – odbyć ma się w sumie aż 30 szkoleń. Zajęcia związane z kwestiami najbardziej interesującymi przedsiębiorców otrzymały w harmonogramie 3 terminy. Wśród nich znalazły się następujące tematy: prawo zamówień publicznych w projektach unijnych, praca w systemie SL2014, archiwizacja dokumentacji projektowej oraz opracowanie specyfikacji warunków zamówienia dla zamówień w projektach unijnych. Dwukrotnie przeprowadzone zostaną szkolenia m.in. z przygotowania budżetu projektu unijnego oraz pomocy publicznej i de minimis, natomiast jednego spotkania doczekają się tematy takie jak choćby rozliczanie projektów unijnych czy partnerstwo publiczno-prywatne.

Formularz zgłoszeniowy na szkolenia znajduje się TUTAJ!

Szkolenia poprowadzą eksperci z wielkim doświadczeniem i wiedzą na temat Funduszy Europejskich – Marta Eisler-Wrzeszcz, Michał Byliniak oraz Robert Mangold.

Informacji o szkoleniach udziela Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego. Warto również śledzić serwisy internetowe prowadzone przez UMWŁ – rpo.lodzkie.pl i lodzkie.pl oraz profile na portalach społecznościowych – Facebook, Instagram czy Twitter, gdzie w najbliższym czasie regularnie będą pojawiać się aktualizacje na temat ruszającego niebawem cyklu.

  

 Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:

  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
 
Top