Przed nami DOFE 2021!

Data publikacji: 14.09.2021 r.

BLOG NAGLOWEK 14 9 21 1
Przed nami DOFE 2021!

 

Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) nadchodzą wielkimi krokami. W tym roku wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej. Spędź z nami fantastyczny weekend – 17-19 września! DOFE to największa impreza związana z Funduszami Europejskimi w Polsce, dlatego nie może Cię na niej zabraknąć!

Zarezerwuj sobie weekend 17-19 września! Właśnie wtedy odbędzie się finał 8. edycji akcji. Zapraszamy wszystkich do udziału zarówno online, jak i stacjonarnie. Jeśli nie możesz się już doczekać, odwiedź stronę internetową Dni Otwartych Funduszy Europejskich – dniotwarte.eu  i zapoznaj się z naszymi materiałami video. Wśród zaplanowanych w ramach DOFE 2021 atrakcji znajdują się m.in. koncerty:

- 17 września 2021 od 19:00 koncert „Głosy Europy" w Teatrze Wielkim;

- 18 września 2021 od 18:00 koncert Golec uOrkiestra w Filharmonii Łódzkiej;

- 19 września 2021 od 19:00 koncert Dawida Kwiatkowskiego w Łódzkim Domu Kultury.

Jak zdobyć wejściówki na koncerty? To proste! Wystarczy śledzić facebookowy profil Zmieniamy Łódzkie. Codziennie o godz. 20 ogłaszane jest na nim zadanie konkursowe – pytanie związane z Unią Europejską. Co ciekawe, bilety na koncerty to niejedyne nagrody! Autorzy najszybszych (i oczywiście poprawnych) odpowiedzi mogą liczyć również na zestaw dodatkowych upominków!

Dodatkowo zapraszamy do udziału w konkursach radiowych, prowadzonych w 5 rozgłośniach radiowych: Polskie Radio Łódź, Radio Victoria, Nasze radio, Strefa FM oraz Radio Niepokalanów

Bilety można zdobyć również biorąc udział w quizie na portalach www - zapraszamy do śledzenia banerów na stronach: www.tulodz.pl, www.epiotrkow.pl, www.nasze.fm, www.radiozw.com.pl, www.infoskierniewice.pl 

Śledź aktualności związane z DOFE2021, odpowiadaj na pytania konkursowe i baw się razem z nami podczas tegorocznych koncertów!

  

 Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:

  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
 
Top